Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doresc Sa infiintez un Clan
#16
am jucatorul meu...scuza-ti, jucator ce joaca pe u-s, in caz ca o sa se faca ceva...numai ca eu ma pot conecta pe u-s doar dimineanta intre ora 05:00 si 09:00 Sad , deci ar trebui sa joc de la o sala ceva in caz de campionat, iar asta no sa vedeti la mine, deci nu ma puneti la socoteala
#17
playa Wrote:am jucatorul meu...scuza-ti, jucator ce joaca pe u-s, in caz ca o sa se faca ceva...numai ca eu ma pot conecta pe u-s doar dimineanta intre ora 05:00 si 09:00 Sad , deci ar trebui sa joc de la o sala ceva in caz de campionat, iar asta no sa vedeti la mine, deci nu ma puneti la socoteala

topicul suna am asa "doresc sa infiintez un clan" nicidecum "caut om de meci" sau ceva asemanator.deci playa este vorba de o echipa formata din 5 playeri nu 2.daca doresti sa ni te alaturi esti binevenit
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#18
ultimul om parca ..si cireasa de pe tort .. ma bag si eu in clan

Nick: Burlaku
Varsta: 18
Steam : n-am
Id mess : master_underworld_3000
oras Iasi
#19
burlaku Wrote:ultimul om parca ..si cireasa de pe tort .. ma bag si eu in clan

Nick: Burlaku
Varsta: 18
Steam : n-am
Id mess : master_underworld_3000
oras Iasi

Mai trebuie inca unul Big Grin + o rezerva cel putin cred Big Grin
#20
SaVvy mai sunt locuri sau macar mai este claN ceva?Big Grin Daca da poate vin si eo q voi :>

Nick: akE.
Varsta: 18
Steam : n-am
Id mess : alex_balannr1
oras Barlad

Bafta
#21
jsT- nu mai intra pe forum si server! deci clanul aKn nu se mai face . Am sa ma gandesc la un nume de clan pentru ca doresc sa infiintez eu un clan. Topic Closed!
#22
da asa e ,nu mai intru pe server de mult timp datorita unui inapt care se mandreste cu o unitatea centrala,in schimb pe forum mai intru sa ma amuz cum va lasati "condusi' de un pusti cu o tastatura in mana.clanul nu se mai face.punct
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)