Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doare Unban?
#1
l-am "depistat", ca sa zic asa, pe player-ul " Doare" ca fiind posibil sa joace cu cod. de asemenea, i-am facut si 2 video-uri.

Pareri?

P.S: baiatul a cooperat cu mine dupa, in sensul ca am vb cu el la telefon, mi-a dat sharing pe skype de la pc-ul lui si am tras un ochi sa vad daca umbla cu necuratul sau nu. nu am gasit nimic in afara de un config de al lui in care nu am gasit mari chestii decat cateva alias-uri si cateva bind-uri.

Primul clip:  https://www.youtube.com/watch?v=h4BlC7CE...e=youtu.be

Atentie la secunda 12 si secunda 22 ( a 2 faza cand ii fuge tinta spre stanga direct)

Al 2 clip: https://www.youtube.com/watch?v=7lcWNNNY...outu.be100

Atentie de la secunda 6 pana la kill-ul rundei (cand il ia pe al 3 parca i se invarte tinta )

pareri? Smile

eu sunt pro unban dar vreau sa aud si alte pareri Smile
Reply
#2
În al doilea video la ultimul kill din acea serie cam sare ținta, dar se mai întâmplă. Eu dau contra bann aim, poate pro bann pentru limbaj Wink).
Reply
#3
In primul clip la secunda 22 nu mi se pare aim dupa ce a dat he-ul a tras cateva gloante in perete pana a aparut Diamant si l-a omorat , dupa o continuat sa traga in perete ( probabil are si sensibilitatea ridicata pentru ca s-o miscat repede) . In al doilea clip nu vad faza de la secunda 12 dubioasa ... nu i-a sarit tinta , mai sunt playeri care au ticul asta de a misca tinta in zigzag cand dau din apropiere Smile .
Reply
#4
hmm ,eu zic ca te-ai cam grabit, mai tine-l sub observatie .
Reply
#5
In primul video mi se pare cam nesimtita faza cu sprayu ala dupa he pe mid.
Are miscari de robot si joaca cu sensibilitate mare, parerea mea e ca are aim.
Reply
#6
Faza din primul demo e cam sub semnul intrebarii.Prea rapid si fix pune tinta si ii da cap prin perete.Aici sunt doua variante : ori tot timpul procedeaza asa , ori are aim.Probabil acum citeste ce postam aici si rade de noi.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#7
unban please!
Reply
#8
ce steam id are sau ce IP ?
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)