Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destroy , degeaba
#1
Felicit adminii profesionisti in primul rand de pe server , in al 2 lea rand am primit un destroy asa de dimineata fara poze fara motiv cu toate ca m-am rugat de adminul care era sa imi scoata blindul !! name:Luigy. name2:CeE? mapa awp_india ! Cod folositConfusedkill !
Reply
#2
cum ti a dat azi dimineata CeE? ban ca el are accesele scoase de ieri !
Game Destroyer
Invoked on 04 Sep 2013 - 10:35:39
NU CRED CA CeE? TI A DAT BAN GANDESTETE MAI BINE INAINTE SA FACI O AFIRMATIE !
POSTEAZA SI TU LOGUL UN PRINT CEVA

cum ti a dat azi dimineata CeE? ban ca el are accesele scoase de ieri !

cum ti a dat azi dimineata CeE? ban ca el are accesele scoase de ieri !
Reply
#3
londonezule eu sunt CeE? inainte jucam cu Luigy. si cu nick-ul asta am jucat mai inainte !
destroy mi-a dat onighto sau un admin care are numele asemanator ! Oricum nu mai conteaza , daca vrea cineva sa imi scoata banul ok daca nu ms frumos la toti care dau importanta ! Iar reclamatia care am primit-0 si mi s-a scos adminul scriu si aici ce i-am scris lui verde : nepotul anonymus de abea e in stare sa traga cu arma DAR el ia 2 hed-uri pe d2 prin perete cu awp-u si pretine ca e skill , pai eu joc cu awp-u destul de bine si garantez ca mie nu imi intra hedurile alea prin perete aproape din lateral , nu prin poarta , tine-ti cont , dar oi fi eu mai but , asta e , SAU nepotu avea wall si eu imi mentin parerea CLAR : avea wall , ca multi altii care o ard cu butonu apasat dar ei sunt jucatori !

am print facut dar nu pot sa il atasez deoarece poza e prea mare daca vrea cineva sa se convinga sa imi lase un id de mess si ii trimit poza ! scuzati dublul post
Reply
#4
Cod folosit: skill... Smile)) buna asta. Cu mine ai scapat atunci CeE? cand ti-am dat blind dar vezi ca istoria nu se repeta, de asta e mai bine sa joci cu nick-ul tau. In ceea ce priveste mesajul care i l-ai lui VerDe vezi ca a lasat Zuzuk un comentariu poate te lamureste. Acum nu stiu ce sa zic... poate ma uit si eu azi pe demo-ul ala.
Oricum un admin mai mare iti va scoate ban-ul in cel mai scurt timp. Bafta si ne vedem pe server.
Reply
#5
wild te asigur ca avea wall , am stat pe el si m-am uitat , doar am jucat am2 pe server , m-ai vazut vreodata sa dau ban aiurea la cineva care este bun , serios acum te intreb ? imi mentin parerea si de asta nici nu vreau adminul inapoi , pentru ca de cand l-am avut nu consider ca am banat pe cineva degeaba ! Au fost codati care stii si tu stateai si te uitat , ii analizai , ma dadeam si eu spec sa ma uit si ii depistam rapid ! nu am demo care sa demonstreze ca am avut dreptate in legatura cu anonymus dar cei care au mai jucat cu mine ar putea sa isi dea o parere asupra modului in care am folosit adminul atat timp cat l-am avut ! lasand astea la o parte as vrea sa stiu motivul pentru care am primit destroy , va dau cuvantul meu ca sunt curios Smile
Reply
#6
Saracul Cee? nu stie nici acum ca i s-a scos adminul pt ca a dat destroy unui jucator cu steam adus de mine, si anume lui Sw2mp, aka in@micul in momentul destroyului. Nu te-ai obosit sa te uiti cine are steam si cine nu.
Reply
#7
lasa JAMMINE ca is satul eu de jucatori cu steam care rup hack-urile ! Daca ma apuc sa aduc si eu cativa amici de cand jucam in pgl pe server , pun pariu ca in maxim 5 minute i-au toti destroy ! SI CULMEA MA , nustiu daca toti au STEAM ca noi jucam c s de placere nu mai facem cariera , avem servici , unii familie , altii banci de platit etc sau mai bine spus avem o varsta !
Reply
#8
Verifica topicul lui Amphetamine "Ban" pentru ca se vorbeste despre tine. Am mutat topicul la vips&admins sa ai acces.
Reply
#9
JaMMiN CeE? stie ca i-a fost scos adminul altfel nu mai zicea ca nu il vrea inapoi.
CeE? sunt de-acord cu tine cu ceea ce zici, adica ca nu dai ban aiurea dar na pana nu ma uit pe inregistrare nu ma pot pronunta. Tu zica ca avea ceilalti ca nu. Acum pe cine sa cred ? N-ai facut demo dar sigur exista inregistrarea HLTV si acolo ar trebui sa apara. M-ai facut curios am sa ma uit azi.
Oricum ii cam aiurea cu fazele astea. Adica tu l-ai banat pe Anonymus si sw2mp, ti s-a scos adminul si acum la randul tau ai fost banat. Poate vine si respectivul care ti-a ban cu o explicatie ca sa clarifice situatia.

JaMMiN CeE? stie ca i-a fost scos adminul altfel nu mai zicea ca il vrea inapoi.
CeE? sunt de-acord cu tine cu ceea ce zici, adica ca nu dai ban aiurea dar na pana nu ma uit pe inregistrare nu ma pot pronunta. Tu zica ca avea ceilalti ca nu. Acum pe cine sa cred ? N-ai facut demo dar sigur exista inregistrarea HLTV si acolo ar trebui sa apara. M-ai facut curios am sa ma uit azi.
Oricum ii cam aiurea cu fazele astea. Adica tu l-ai banat pe Anonymus si sw2mp, ti s-a scos adminul si acum la randul tau ai fost banat. Poate vine si respectivul care ti-a ban cu o explicatie ca sa clarifice situatia.
Reply
#10
Daca cel care care mi-a dat destroy e amabil sa imi spuna si mie aici motivul as fi recunoscator ! se poate afla cine mi-a dat ? nu radeti de mine dar singurul admin de pe server era un player cu nick-ul onighto sau cv de genul asta , nu imi aduc aminte perfect , banuiesc ca are cont pe forum ! am print facut dar nu pot sa il atasez !
Reply
#11
Luigy ai dat destroy unui om adus de mine care are steam. Se da destroy celor cu ip dinamic si fara steam pentru ai face sa nu se mai intoarca pe server. Unui om cu steam ajunge ban si atat, nu trebuie sa aplici rautate in exces pentru ca in cazul dovedirii nevinovatiei ai facut un om sa isi reinstaleze csul degeaba
Reply
#12
ok Jammine iti dau dreptate aici , recunosc am gresit cu destroy-u dar fii AMABIL, eu JAMMINE azi de ce am luat destroy fara poza fara demo fara nimik , fara nici macar sa ma analizeze cineva , e cumva vreun om adus tot de tine cel care mi-a dat sau cel care mi-a dat imi zice si mie odata motivu !!! Eu am fost sanctioant foarte repede ca sa zic asa , cel care ma facut sa imi reinstalez cs-ul va fi tras la raspundere sau nu ? asta vreau sa stiu si motivul pentru care mi-a dat !
Reply
#13
Ai facut cerere de unban, cineva o sa vina cu demo. Tu iar nu intelegi ca avem hltv? De asta zuzuk a pus hltv.
Reply
#14
gata Jammin , am facut si cerere ! nu prea am avut contact cu forumu dar invat incet incet .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)