Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Descartes
#1
1. Descartes
2. 6 luni pe cs.u-s.ro , joc CS din 2001-2002.
3. Ma descurc la cS, cred. Daca merit, asta e decizia voastra.
4. ID Yahoo: krisssk

* am mai jucat si am avut slot(sau admin) pe diferite servere destul de cunoscute. Nu le voi mentiona ca sa nu fac "reclama" (pyro).

Multumesc.
#2
Descartes Wrote:* am mai jucat si am avut slot(sau admin) pe (in ordine cronologica) :
Multumesc.
am sters k sa nu fac nici eu reclama dar am screenshot(dak e nevoie)Tongue

descartes...te intreb o chestieSmile)...tu zici k vrei admin/...scuzami to rog expresia...da cat pe batut in cap potzi sa fi...k sa faci reclame la alte servere si sa mai vrei si adminSmile))...sincer zic sa stergi rpd ce ai postat k poate o sa iei si un ban pt reclama=)).....
#3
Pyro, din cate stiu eu aceste servere nu mai exista. Eu unul nu am mai jucat pe ele de ceva timp. Uite , ca sa iti fac pe plac , editez postul.

PS: nu ma mai cita , faci reclama prin quote. Smile
#4
pai logic mah dilau k nai voie sa faci reclama nici la atata nu teai gand?....si am dat qoute k stiam k ai sal modifici....oriqm eu unul nu te sustzin....si dak tot am mai postat o data...trebuie sa mentzionezi si ktzi ani ai pt adminSmile
#5
1.Pyro , multumesc pentru raspuns. Sa stii ca nici eu nu te sustin pe tine ca admin, mi se pare ca sunt altii mult mai buni si mai potriviti pt rolul asta, "dilau". Singurul tau atu este ca stai mult pe server probabil.
Eu intotdeauna am fost respectuos si am vb frumos chiar daca unii de aici sunt mai mici ca mine ca varsta, respect orice jucator. Am 25 de ani.
Si cu asta eu am incheiat orice polemica cu tine Pyro.
2.As putea sa dau si alte detalii fizice : inaltime, greutate, culoarea parului sau a ochilor.
3.Eu nu am cerut admin neaparat, am zis minim slot.
#6
sunt complet deacord cu u...sunt altzii mai buni k me...tot tp cineva este mai bun k altul...sa nu crezi k am ceva cu tine...si la urma urmei nu este decizia mea...eu doar miam dat cu parereaSmile...si sincer nu am nevoie de sustzinerea ta...cred si ns dak altzi sunt deacord cu me...k eu miam arata capabilitatea pt a admina serverulSmile...gOOd LuCk
#7
ma contactezi pe messenger .... am nevoie de copie dupa buletin (scanat) ... si cu ocazia asta toti admnii sa-mi trimita copie dupa buletin .. poza numindu-se numele de pe forum si nume de pe sv de cs (ex. daca as trimite eu: poza se va numi marian-gh0st.bmp) ms...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)