Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
De fiecare cand...mi-e frica!
#1
Joc nou! vreau chestii reale ce privesc fricile fiecaruia, poate le starpim. O sa fie amuzant!!! incep eu :mrgreen:

de fiecare data cand bag ceva in priza am impresia ca o sa explodeze. Sad
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#2
De fiecare data cand dau cu piciorul peste o frunza sau o hartie pe jos, am impresia ca mi'au cazut banii (ca ii pierd) :lol:
Pe bune. :?
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#3
Verde ... eu chiar am patit`o cand eram mic (aveam vreo 7 ani) Big Grin am bagat o veioza in priza si a facut "bum" de a luat foc perdeaua si eu m`am curentat un pic Big Grin ... 2 ani de zile nu am mai intrat in camera unde s`a intamplat asta ... =))
Reply
#4
Pff am o frica dar nu o pot zice :lol: pe pm :lol:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#5
Dey Wrote:Pff am o frica dar nu o pot zice :lol: pe pm :lol:
curaj dey, curaj
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#6
de fiecare data cand aprind o bricheta am impresia ca in urmatoarele secunde o sa explodeze :oops:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#7
bag sema verde k tie numai de explozii iti e frik...tot pe ce pui mana explodeaza...Smile))
Reply
#8
habar n am, se declanseaza ceva in subconstientu meu. se pare ca numai eu am temeri, restu niste zmei :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#9
verde Wrote:habar n am, se declanseaza ceva in subconstientu meu. se pare ca numai eu am temeri, restu niste zmei :lol:
ai bagat tu ceva in priza cand erai mic...
Reply
#10
un cui, de ce zici asta?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#11
mi e frica de frica
Reply
#12
Cand ploua afara si circul cu masina am impresia ca derapez la fiecare curba tot timpul cu masina ! :lol:
Reply
#13
nu am frica Smile)
Reply
#14
Cand eram mic,cand dormeam singur si dezvelit la un picior aveam impresia ca nu sunt in siguranta :lol: ca vine cineva si ma trage de picior.Si tot atunci cand vroiam sa ma duc la baie,aprindeam repede becul,si sa ma duc in dormitor,era intuneric pe hol,si fugeam sa nu ma prinda cineva :lol:
recunosc ca esti pro st dar nu inseamna ca ma vei pros ti tu ..
Reply
#15
mi`e frica de tot ce nu pot sa vad !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)