Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daca se poate reinstala asa ceva ,,, candva era pe SRV !!!!
#1
Vreau sa fac o mica cerere ... de un anumit plugin ... acel plugin care arata la toti ca se fac poze si care il da Spec pe cel care i sau facut pozele .. ca nu imi convine sa ma rog de ei date spec sau ii dau slay si iese si ma injura ca ii dau slay si alte chestii ( adik Discutii fara rost )




faceti un delete la postul lui Dark ca ma duce la alt subiect :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
#2
aprob laur

Si as avea si eu o mica rugaminte...daca se poate pune plugin-ul blind.am detecta mult mai usor wallistii..
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
si eu am aceeasi rugaminte! Tongue
#4
buna idee...asa nu vor aparea discutii inutile gen ultima de la sectiunea "reclamatii admini"
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
Si acum sa fiu un copil pro.st si ironic ...



VA MULTUMIM PT LAMURIRI ... PT TOATA VITEZA DE RASPUNDERE SI DE PUNERE IN APLICATIE A TUTUROR SUGESTIILOR DATE DE NOI ..... MULTUMIM PT CACIULITZE ... CHIAR ERA NEVOIE CA SA NU MAI AI CUM SA TE ASCUNZI SAU SA FACI UN DUCK CUM TREBE CA TI SE VEDE CAICULITZA .... IN REST TOATE BUNE SI FRUMOASE .... NOROC CA AVEM ETERNET
#6
Vine Craciunul Laure'.Tre sa fim si noi "pa TREND" :lol: :lol: mi se par ok caciulitele..am mai vazut si pe alte servere unde activez
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
hai frate ca ii o mare prostie cu caciulitze de craciun .. acusi vezi ca iti si alegi mosh craciun .. craciunitza .. fustitza burta ... chestii de astea ... ori ii DEFAULT ... Ori ii Komik .. si apropo tie iti convine ca sa se scoata comenzile /me /hp ??????
#8
laurentzii Wrote:hai frate ca ii o mare prostie cu caciulitze de craciun .. acusi vezi ca iti si alegi mosh craciun .. craciunitza .. fustitza burta ... chestii de astea ... ori ii DEFAULT ... Ori ii Komik .. si apropo tie iti convine ca sa se scoata comenzile /me /hp ??????


Aici nici eu nu am inteles.....vorba lui laur.....erau comenzi folositoare....
#9
da.. ERAU bine zis !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#10
ba sa mor eu de nu suntem MAXIM 10 care suntem Activi pe Forumul asta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#11
noi suntem mai forum-isti :lol: :lol: daca nu intru pe forum din 10/10 minute nu ma simt bine :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#12
laurentzii Wrote:ba sa mor eu de nu suntem MAXIM 10 care suntem Activi pe Forumul asta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol:
ai dreptate laur.....




Dark...pei "erau" : :lol: ca acuma nu mai au cum sa fie Smile)
#13
faza cu /me era bestiala ca aveam bind pe mouse 3.era utila la apasat
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
danutzZ Wrote:faza cu /me era bestiala ca aveam bind pe mouse 3.era utila la apasat

da ci uai draci, tu ai mouse cu triplu click? :lol: :lol: :lol:

P.S Vand Camila Triple Cocosata + 1 chelie GRATIS ( oferta de Craciun )
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#15
Ma Drak ... Eu am maus cu Cvadruplu Click si nu ma avantajeaza cu abolut nimik ... i la fel ca cel clasic ... dar totusi halba de votca ramane valabila :lol:



Dar de ce ai dat cu piatra in geam


.....


Ca bicicleta nu era a ta


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)