Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DUMINICA 16.08.2009 ADUNAREEE
#16
ei cum dracu fratilor..acu 6 zile ziceati k veniti si azi cik nu mai vine nici unu..bp Sad
#17
eu sunt in secunda asta la cumatrie in LEtcani !
ora 14.00
nu ajung la intalnire !
scuze anticipat !
#18
=))))))))))))
#19
Deci pe romaneste am sa imi BP in ea de treaba ... nu are rost sa anuntzi nici macar cu 1 sapatamana inainte ca nu stie omu sa isi faca programul ... sa faca o iesire din casa la o bere un suc o chestie de genu ... sa ne mai cunoastem si noi ca OAMENI nu numai dupa nume de forum sau nume de cs ... bp ... daca voi fi doar eu cu razer .. la aceasta intalnire .... sa moara fetitziLii de mai deschid vreo conversatie cu vreo unu dintre admini / owneri de pe acest server ....

Pa si pussy lume
#20
mda..:|
#21
unii pe timp de criza mai castiga un ban !
asa ca nu mai fi suparat !
pls !
#22
hai fratilor va rog frumos CLOSE TOPIC ca nu are rost ... nu mai vreau sa aud de adunari de gratare de conferinte sau alte cacaturi care sa ma includa ... nu mai am pt ce ... daca pana si la o conferinta se aduna maxim 10 ... si care si eu ma asteptam la intalnire sa vina macar vreo 5 dar am fost doar eu si razer .. si baubau ... asa ca va rog sa ma excludeti de la adunari intruniri conferinte si altele .... sa aveti spor in continuare



Dj pe tine nu am de ce sa fiu suparat .. te stiu stiu care iti este situatia ... asa ca nu am de ce sa fiu ....

.... Take care !!!
#23
atacatule....sunt in barlad. de cate ori ne-am intalnit noi? mai tii minte? nu am dat head shoturi in cs la cate beri am baut impreuna. asta e situatia, sunt in barlad, am treaba, asta e. la toamna stii doar cu cine bei bere la oajdea? [adica la Hello pt cei din iasi]
#24
am ajuns acasa.

imi cer scuze ca nu am putut veni, chiar daca s-a tinut in 2 oameni Confusedhock:

tura viitoare prezent Smile !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)