Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Curatenie.
#1
Fiind nou ca moderator la " Discutii libere ", am inceput cu dreptul zic eu, sa dau lock la topic-uri vechi la care nu sa mai postat de mult si nu se mai discuta nimic.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#2
darkclan Wrote:Fiind nou ca moderator la " Discutii libere ", am inceput cu dreptul zic eu, sa dau lock la topic-uri vechi la care nu sa mai postat de mult si nu se mai discuta nimic.
Treaba buna ! Smile)
#3
topicurile mai vechi de o luna le mutatzi la GUNOI
#4
leVel Wrote:topicurile mai vechi de o luna le mutatzi la GUNOI
Daca mutam topicurile mai vechi de o luna , ramanem cu jumatate de pagina!
#5
nu conteaza...dak vretzi sa faceti curatzenie...unde nu s-a mai postat de 1 luna...mutati la gunoi

mam exprimat eu greshit...unde nu s-a mai postat de mai mult de 1 luna le mutatzi la gunoi
#6
Idem Vlad. Si dupa cum zicea si Zuzu, intra unul nou pe forum si vede cateva topicuri, ce zice in gandul sau " aici nu se prea discuta mai nimic "
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
eu zic sa mutati la gunoi tot ce e din 2008 2009 , iar tot ce e din 2010 sa lasam
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#8
verde Wrote:eu zic sa mutati la gunoi tot ce e din 2008 2009 , iar tot ce e din 2010 sa lasam


lasati asa cum e ca e bine , nu observi ca in gunoi e mai mult de 60% din forum?

lasa sa vada lumea ca se discuta aici. No sa primesti medalia de ecolog daca bagi aproape tot in gunoi crede-ma , dragul meu prieten verde, iubitor al naturii si a ecosistemului.
#9
ok boss :lol:
asa de dragi imi sunteti :oops:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)