Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cumpar tricouri albe simple
#1
In primul rand doresc sa va salut pe toti si imi cer scuze pentru nesimtirea mea de a reveni pe acest forum doar in scopuri personale, insa bacalaureatul nu imi permite sa mai am timp de altceva. As avea nevoie de 6 tricouri albe simple, marimea XL, 100% bumbac (deoarece numai asa vor astia de la PIM), cat se poate de simple, fara nimic inscriptionat, ca apoi sa inscriptionez la pim cu 6 lei pe tricou.
Daca are cineva asa ceva sau cunoaste undeva foarte ieftin astept detalii. Acelasi lucru si in cazul imprimariei, daca cineva stie mai ieftin, are o bere de la mine(asta daca intru la facultatea dorita; prea multe conditii de acum).

Va multumesc pentru ajutor si o seara buna !
#2
adycenter 20 lei cu tricoul lor
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#3
DjBOBO Wrote:In primul rand doresc sa va salut pe toti si imi cer scuze pentru nesimtirea mea de a reveni pe acest forum doar in scopuri personale, insa bacalaureatul nu imi permite sa mai am timp de altceva. As avea nevoie de 6 tricouri albe simple, marimea XL, 100% bumbac (deoarece numai asa vor astia de la PIM), cat se poate de simple, fara nimic inscriptionat, ca apoi sa inscriptionez la pim cu 6 lei pe tricou.
Daca are cineva asa ceva sau cunoaste undeva foarte ieftin astept detalii. Acelasi lucru si in cazul imprimariei, daca cineva stie mai ieftin, are o bere de la mine(asta daca intru la facultatea dorita; prea multe conditii de acum).

Va multumesc pentru ajutor si o seara buna !
nu te preocupa, o sa treaca bacu .. si facultatea si o sa revii, nimeni nu poate renunta la forum.u-s.ro.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#4
depinde ce tricou vrei !
cate ai de printat pe el !
intre 18-21 RON !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)