Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cum arata o zi obisnuita din viata ta?
#1
Pt mine o zi obisnuita incepe la 9 cand ma duc la sala,apoi acasa la un cs iar pe la 6-7 la un fotbal iar apoi pe la 8-9 la un pahar de bere sau un pahar de vorba Wink apoi pe la 11-12 iara pe u-s Big Grin
#2
depinde..
in vacantza : ma scol la 10.. ma duc la munca la taica-miu , vin la 18..ies pe afara cu prietenii, vin jpoc un cs si ma culc la 1-2
la scoala : ma scol la 6.30... scoala incepe la 7.30, la 2 termin(in caz k stau la toate orele Confusedhock: ) apoi vin akasa .. dorm pana la 5-6 joc un cs.. invatz ceva ma dormSmile
#3
cam greu ce sa zic////pfff
ma trezesc pe la 10 11 ......ma duc pe la prieteni stau cateva ore vin acasa mananc plec iara.....stau pana noaptea si pe la 2 3 4 depinde vin acasa in 2 stari: pe picioarele mele ori pe bratele prietenilor
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#4
ma trezesc la 9... mananc ma imbrac rpd k la 10 30 sunt la antrenament......knd vin inapoi pe la 2 mananc dorm pana pe la 5 si ceva dp aia ma imbrac si ies afara cu prietenii..dp ce vin deafara stau la pc si dp aia somn
#5
in fiecare zi ce se poate
#6
la mine e cel mai simplu.....nu ma mai trezesc
#7
ma trezesc pe la 14... apoi mananc...joc cs...pe la 18-19 ies afara la un fotbal...mananc si joc cs...pe la 2-3 ma culk [in vacanta]
la sc: ma trezesc pe la 6:45....scoala Sad ....vin acasa pe la 16....joc cs...fac ceva teme..ies afara...ier cs si pe la 11-12 ma culc
#8
Zi de vacanta
ma trezesc pe la vreo 11
intru pe net...
mai fac treburi casnice...
la 18:00 intalnirea zilnica la fotbal..
apoi iar pe net Big Grin

Acum ca incepe scoala.. clasic.. trezirea la 6:45
Scoala
Teme
Stat la TV
Poate si PC Sad
#9
sa inteleg ca numa lupo are prietena de aici? ca vad ca numa el aminteste de prietena intr-o zi "obisnuita" ... aviz dependentilor de cs ... mai faceti timp si pt o gagica , o femei ceva ... ca trece copilaria si o sa va para rau mai incolo !

ziua mea obisnuita ....pai ma trezesc pe la 9-10 ... imi rezolv treburile pana la ora 15 ( drumuri, intalniri , prietena , invatat ..etc ) ..dupa 15 ma apuc sa fac ceva bani la pariuri ... intre 2,3 pariuri ..mai joc un cs sa treaca timpul mai repede (daca am timp)... si dupa 22 ..ies din nou cu femeia sau cu prietenii prin club , la baut , la baie etc .... pe la 2-3-4 dimineata ajung acasa (daca nu dorm la femeie ..sau mortal combat prin vreun sant ) ...si ziua urmatoare incep cam la fel ... numa ca nu fiecare zi difera de alta ..de exemplu ieri de la ora 11 pana la 20 am scris un caiet de probleme de mecanica :|


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)