Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere steam Sufletzell
#16
playa Wrote:
Sufletzell Wrote:nu faceam...dar am fost fortat de smantanosu Smile)
atunci inseamna ca nu vrei neaparat steam, doar te-a fortat smantanosu :lol:
conteaza si sinceritatea Smile)
#17
din partea mea ai pro pentru ca ai jucat mereu pe u-s, dar daca primesti steam sa stii ca mailul de inregistrare va fi la mine, si daca ne pararesti iti resetez imediat parola Big Grin
#18
nu pare genul de om dar niciodata nu e sigur !
#19
garantez eu ptr el !
#20
smantanosu Wrote:garantez eu ptr el !


Multumesc pentru sustinere...sper sa nu te dezamagesc....intodeauna ai fost un bun .....vecin....prieten....Smile...Multumesc inca o data Wink
#21
continua sa joci, am sa dau pro, daca ai sa faci orele. Smile
#22
smantanosu Wrote:garantez eu ptr el !

Adrian, il stiu si eu pe Cristi ce mama masii ca a fost si el in gasca veche, dar eu nu pot sa pun mana in foc pentru un om cu ip dinamic :lol: . Eu daca as avea un steam in plus i l-as da cu cea mai mare placere ca ne stim ce naiba, dar cu reset password la mine, si in rest nu pot sa zic altcuiva sa ii dea steam, trebuie sa fie si la corasonu celui care ii da, in cazul nostru la corasonu lu gh0st
#23
LOOOL la asa explicatie ...CONTRA !
#24
Clean Wrote:LOOOL la asa explicatie ...CONTRA !


Consider ca e mai bine sa fii sincer.....daca e da pentru cererea de steam este bine daca nu tot bine e nu sufar o sa incerc sa imi iau eu steam.....Am postat pe forum nu fortat sa nu crezi ca am fost obligat sa postez am postat pentru ca asa am considerat eu....smantanosu a fost doar un impuls daca pot sa ii zic asa Tongue oricum multumesc ca ati citit cererea si ca ati fost si pro si conta.....


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)