Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere steam Andrei "spooky" Munteanu
#1
1. nick-ul cu care joci pe server cs.u-s.ro si nr de ore : spooky , Online Time 21:05:05

2. nume si prenume : Munteanu Andrei

3. varsta si nivelul de studii pana la momentul cererii : 21 ani, UAIC, Facultatea de Informatica, anul II

4. Orasul si reteaua din care faci parte , ip ! IASI, RDS, ip dinamic 79.112.104.179

5. adresa de e-mail la care se va trimite steam-ul : <!-- e --><a href="mailtoConfusedpooky4cs@yahoo.com">spooky4cs@yahoo.com</a><!-- e -->

PS : ms uak pt nr de ore Big Grin
#2
<!-- m --><a class="postlink" href="http://cs.u-s.ro/stats/player.php?id=1264">http://cs.u-s.ro/stats/player.php?id=1264</a><!-- m --> domnu' e servit cu numaru de oreBig Grin
#3
va rog pe toti , pro sau contra !
#4
Big PRO
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#5
sustin
#6
ai 21 de ore de acu 2 luni

daca iei steam sa mai joci si pe server nu doar pe playzeek
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#7
PRo
#8
contra
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
danutzZ Wrote:ai 21 de ore de acu 2 luni

daca iei steam sa mai joci si pe server nu doar pe playzeek

ti-as da un pro, dar din nefericire ne vizitezi cam rar! Si daca ne-ai vizita mai des de acum incolo as zice-o ca o faci ca sa obtii un steam moca :oops:
#10
am eu 120 de ore si stau in campus...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#11
are pro de la mine !
#12
sunt mandru de cate ore am, sunt jucate Wink nu stat spectator
#13
le`am jucat in vacanta pe majoritatea si am facut 5 mii de fraguri
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
hmm' pro da tre sa joci mai desSmile
#15
pro
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)