Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere slot/admin !
#1
1.numeTongueaul
2.prenume:Chetrosanu
3.varsta:14
4.adresa:localitatea Raducaneni . judetul Iasi
5.ip in momentul cererii:92.86.31.182
6.primele cifre din CNP:1960921...
7.reteaua din care faci parte:ema-serv
8.Steam oN - fratii_briliant
9.user:Marijuana.
10.adresa de e-mail : <!-- e --><a href="mailto:fast_paulxd666@yahoo.com">fast_paulxd666@yahoo.com</a><!-- e -->
#2
pro.SAL
#3
Salut , si multumesc de PRO Tongue !
#4
Impotriva
#5
contra ! nu te`am vazut jucand Smile i`m sorry frate . numar de ore .. nici online cateva minute pe server nu te`am vazut

chit ca aveti steam da` macar sa va cunoastem(ma refer la noi adminii)
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#6
Contra admin, dar pro pentru slot si atat. Are 14 ani totusi.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
intens energy !
De ce crezi tu ca fac cerere de slot ..? Pot juca si fara slot dar a fost pusa parola pentru raducaneni si de asta nu am numar de minute/ore etc . + Ceilalti admini ma cunosc bine din cate stiu .Daca vrei sa ma cunosti , ia id'ul meu si o sa ma cunosti !
#8
PaulxD Wrote:1.numeTongueaul
2.prenume:Chetrosanu
3.varsta:14
4.adresa:localitatea Raducaneni . judetul Iasi
5.ip in momentul cererii:92.86.31.182
6.primele cifre din CNP:1960921...
7.reteaua din care faci parte:ema-serv
8.Steam oN - fratii_briliant
9.user:Marijuana.
10.adresa de e-mail : <!-- e --><a href="mailto:fast_paulxd666@yahoo.com">fast_paulxd666@yahoo.com</a><!-- e -->
Paul eu te inteleg ca joci pe server...(deci eu nu te-am vazut....) dar uite aici si citeste bine!
cerinte minime:
varsta: peste 17-18 ani
timp de cand joc pe server: 3 luni
STEAM OBLIGATORIU
playeri adusi pe server: 10
Deci ma scuzati de offtopic...:|
#9
Contra !!!!!

#10
Multumesc ca schimbati mereu subiectul .Ultima data cand am facut cerere de slot mi s'a cerut steam , acum am steam , dar nu imi dati . Eu nu v'a mai inteleg pe voi ! Se vede ca e dezorganizata comunitatea Smile.

Nici voi nu stiti ce vreti , dar , cum vreti voi . Ramaneti 6 vs 6 pe srv , pana o sa se sature lumea de Counter-Strike .

De cand ati pus parola pe Raducaneni , lumea pleaca de pe servar .
#11
Atata va agitati, el nu poate intra pe server, de aia nu are minute si doreste slot pentru a i se permite sa joace.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#12
ptr slot ai nevoie de steam !
ai steam , rezulta ca ai slot !
trimite datele pe privat pt slot !
good day !
cei care se baga aiurea in discutii li se scade o litera !
nu v-am cerut parerea !
doar atunci cand va cer , am asteptari sa va dati cu parerea despre user !
#13
va rog sa va dati cu parerea acuma !
de ce ar merita si de ce nu !
Bogdanel de ce esti contra?
#14
eu ti-am zis Dj ... de ce si cum ... prin PM ..


O Seara Faina
#15
dj Wrote:va rog sa va dati cu parerea acuma !
de ce ar merita si de ce nu !
Bogdanel de ce esti contra?
Sunt contra pentru ca este un copil ingamfat care nu are ce cauta pe U-S.. a mai fost prins folosind coduri si pentru mine e suficient.. plus ca din cate stiu eu , este admin pe alt server caruia ii facea reclama constant..si parca tot el a zis ca n-are nevoie de slot pe u-s pentru ca sunt multe alte locuri unde poate sa joace.. si atunci intrebarea e: DC INSISTI ATAT?
Plus ca daca primeste slot o sa aiba nevoie de parola de pe ip-ul de Raducaneni ca altfel nu se poate conecta chiar daca el va primi parola pe slot.. si sincer sa fiu , nu am incredere ca parola ip-ului de mai sus nu va ajunge si la altii..
Daca ma insel sa fie asta greseala anului 2010 insa probabil mai devreme sau mai tarziu mi se va da dreptate..
El crede ca daca a fost la intalnire cu baietii de pe u-s , totul s-a sters cu buretele..eu nu am nimic personal cu Paul ,daca asta e concluzia pe care o trageti, insa punctul meu de vedere este ca sunt si voi fi contra in continuare pentru simplul fapt ca vorbea f.urat cu adminii in trecut si pentru simplul cod pe care-l folosea..
Prea mult am scris pentru cineva "neinteresant"..
Va salut !



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)