Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere slot Snakey
#1
Buna dragilor si la multi ani :)
Nu stiu daca ma mai tineti minte, Snakey sunt un fost player si admin aciulea.. plecat din terte motive ( cu cerere de scoatere a adminului - deci nu asa fara sa anunt :D ) iar acum.. de vreo 2 saptamani, am inceput sa joc iar cs ( imi permite timpul acum cat de cat ) si .. din pacate nu prea prind loc pe server :( [off - Felicitari owner-rilor / administratorilor / adminilor pentru asta , datorita voua srv e full ] si ma gandeam daca as putea primi un slot :D
Nu joc f mult ( dupa serv de`obiceai dupa 19:00 ) dar mi`ar place sa pot intra.
Daca nu se poate nu`i nimic.. joc cand e mai liber :D

Format dorit:

Nume si prenume: George Onofrei
Nick pe srv: Snakey
Timp decand joc cs: 10 ani ( acu 10-11 ani am jucat prima data :D - nu prea conteaza ca nu`s bun.. joc de distractie nu`s pro )
Timp de cand joc pe srv: 2 ani ( cu pauze ultima fiind de cateva luni bune )
Varsta: 23 ani
Y!M: Sy_Snakey
IP: 188.24.177.34
oras: Roman
Steam id: Snakey_CS

Multumesc !

PS: Chiar acum am incercat sa joc si e full.. lucru care m`a determinat sa fc aceasta cerere. Daca sunt persoane impotriva sau altceva..nu`i nimic. Cya si Salutari Tuturor jucatorilor de CS de pe aceasta comunitate!
Se spune ca munca e izvor de sanatate.. Atunci sa lasam bolnavii sa munceasca ! Big Grin
#2
salut, la multi ani si tie, un administrator datii slot, ai vreun an de cand nu ai mai jucat... cei cu tine?.. mai traiesti?.. daca mai pleci asha zi si tu la baieti, nu ca ne intereseaza foarte mult persoana ta.. dar macar asha sa facem conversatie(nu sunt sigur ca glumesc acu.. nah vezi si tu..)..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#3
trimite user , parola , si steam id !
bafta !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)