Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere slot SebastiaN
#16
SebastiaN Wrote:Cum se face, ca eu sunt singurul care sunt vazut?
Pt ca tu insisti in prostia ta scuze ca zic.Injuri ti se da gag,injuri si pe chatul pe care ar trebuii sa fie reclamati ce-i ce folosesc cod.Eu unul am sa fiu mereu contra acestui player pt ca stiu cate probleme a facut pe server,il intelegeam daca avea 15 ani,dar are 19 si asta e si mai tragic.Daca i se da slot o sa fie o greseala dupa parerea mea!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#17
poate prin iarna-primavara , pana atunci e sub observatie si bine primit pe server daca o sa fie integrat in familia U-S !
#18
gogu Wrote:
SebastiaN Wrote:Cum se face, ca eu sunt singurul care sunt vazut?
Pt ca tu insisti in prostia ta scuze ca zic.Injuri ti se da gag,injuri si pe chatul pe care ar trebuii sa fie reclamati ce-i ce folosesc cod.Eu unul am sa fiu mereu contra acestui player pt ca stiu cate probleme a facut pe server,il intelegeam daca avea 15 ani,dar are 19 si asta e si mai tragic.Daca i se da slot o sa fie o greseala dupa parerea mea!


Also ,daca pot sa adaug la ceea ce zice gogu, tu injuri mereu din senin cum ca te ia unu sau altu, nu am nimic cu tine personal dar si pe mine m-ai bagat aseara si mai scos de nu m-am vazut, in fine n-are rost si nu e prima oara. OMULE e doar un JOC si te oftici degeaba

Atat am avut de adaugat.


Ps: nu te obosi sa-mi raspunzi
#19
tu de ce nu iei exemplul adminilor !
vezi vreunul ca injura ?
sau ma vezi pe mine ca intru si injur ?
intru sa joc doar de placere ! atata tot !


17 Diff: -1 ro sebastiaN 4,811 2,519 1.91 1,494 31.05% 71:00:35 2758.40

<!-- m --><a class="postlink" href="http://cs.u-s.ro/stats/index.php?q=&sort=onlinetime&order=desc">http://cs.u-s.ro/stats/index.php?q=&sor ... order=desc</a><!-- m -->
#20
Fiecare mai are momente de teribilism,dar nu la 19 ani atunci trebuie sa te maturizezi.Inteleg ca esti si la facultate,poate o sa vii la o intalnire sa ne explici dc ai ales sa te comporti asa.Bafta
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#21
iar intri in amanunte gogule..ce-ti mai place sa dezgropi mortii !eu am vb personal cu Sebastian..cred ca s-a si vazut skimbarea lui pe servr !..nu treb sa dai decat Pro sau CONTRA..BFT!Wink
#22
smantanosu#bD Wrote:iar intri in amanunte gogule..ce-ti mai place sa dezgropi mortii !eu am vb personal cu Sebastian..cred ca s-a si vazut skimbarea lui pe servr !..nu treb sa dai decat Pro sau CONTRA..BFT!Wink
nu vreau sa fac offtopicuri,dar cum si-a schimbat comportamentul daca wakk zice ca aseara a fost injurat de sebastian si nu vreau sa dau un simplu contra sau pro vreau sa expun exact situatia acestui player,am fost prea urat injurat ca sa dau doar pro/contra!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#23
hai valea sebastian de aici, m-ai enervat si in seara asta. Tu confuzi oftica cu nervii. Ai impresia ca ma oftici, dar eu ma enervez cand stiu ca un mucios ca tine il faram intre degete, dar el e musle man pe net. Nu ai tu treaba pe aici...dute ca esti idiot. Incerc sa iti explic ca atat timp cat iti vezi de joc nu am treaba cu tine si ti-am demonstrat, dar tu faci ce faci ma iei la perpules. Esti un nesimtit, stai in banca ta.
#24
am inchis topicul ca s-a abatut prea mult de la subiect!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)