Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere reactivare admin CosmineL
#16
Bună seara !
Cererea pentru admin am făcut-o în vederea unui joc corect alături de toată comunitatea u-s si de menținere cel puțin la nivelul la care se află acum.În perioada precedentă în care am avut admin, nu am avut nici o reclamație ( deși am avut foarte mulți "clienți" ) sau dacă mi-aduc bine aminte am avut una dar a fost respinsă din cauza dovezilor pe care le dețineam. Niciodata nu am folosit o comandă până nu eram sigur de situație, preferam să mă mai gândesc sau să mă uit încă o dată inainte de a lua o decizie, uneori acest lucru poate fi un defect deoarece sunt foarte atent la detalii.
Referitor la limbaj, nici nu se pune problema, lucrez in relații cu publicul iar viața de zi cu zi si vârsta ma face sa păstrez un limbaj decent indiferent de situație.
Playerii nu au fost aduși in mod special de mine, ei s-au alăturat comunității u-s din discuțiile care le aveam in Răducăneni cu cei mentionați de BogdăneL ,la o bere, la un suc, un grătar etc. si s-au aliat încet încet auzind de server unul de la altul.
Jucătorii vechi de pe server sunt cei mai in măsură să confirme sau nu argumentele mele.

O seară frumoasă,
Ne vedem pe server !
#17
AI ADMIN, dar nu uita ca sunt 26 admini din care 7 au dat pro.. si doar 4 + eu si probabil si dj te sustinem. Cam putin.....
De luni 31-10-2011 esti la ore, daca nu stii ce inseamna uitate in admin only.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#18
pro si eu

scuze ca asa tarziu

26 de admini...din care 7-8-9 sunt activi pe forum si un pic mai mult din ei sunt un pic activi pe server
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#19
Multumesc tuturor pentru sustinere,
Ne vedem pe server
Bye
#20
Pro ! Fost admin,fara pb. nu-mi amintesc greseli din partea sa.
#21
propropro
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#22
pro pentru opelash :X
#23
Pro si de la mine.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)