Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere reactivare admin CosmineL
#1
Nume:Chiriac
Prenume:Cosmin
nick (actual si cu care ai mai jucat): CosmineL
playeri adusi pe server(nick): mai multi , nu-i mai retin
timp de cand joc pe server: 3-4 ani
sustinut (propus ) de adminul : cei care dau PRO
timp de cand joc CS: ~ 10 ani
YM: <!-- e --><a href="mailto:kosmos_ch2002@yahoo.com">kosmos_ch2002@yahoo.com</a><!-- e -->
ip: 81.180.208.233 ip static
oras: iasi
varsta:24
steam id:bsij
#2
Pro! :!: :!: :!:
#3
PRO!

#4
pro, si am sa incep eu primul sa mentionez si de ce:

pentru ca il stiu de cand am intrat prima oara pe server 19.01.2011, in prima luna atunci cred ca i-am intalnit pe cei pe care i-am considerat mai vechi... si cu experienta. Eu personal am dat pro-ul, pentru ca am zis ca are in spate acea "vechime" dar din varii motive a fost inactiv cum de altfel se poate intampla orcui, a ramas fara admin aici.. si acum odata cu cererea, zic eu ca e dispus sa revina, ma bucur ca e fidel, asa ca i-am acordat sansa. La bogdanel cu slotul, la fel.. pro pentru un slot.. cu toate ca e uneori greu de suportat, e "fidel" serverului si vrea un slot aici. La fel i-am acordat sansa. Pentru admin, as fi dat contra, din cauza caracterului sau, un pic "acid", pentru unii, eu sunt mai lasator, m-as descurca.. insa cu altii ar intra in conflicte sigur.

Acum.. cuvantul meu a fost scris CosmineL, daca ti se acorda o sansa, fa bine sa profiti de ea, in sensul sa pastrezi acel admin. Data viitoare cine stie, poate vei mai dori si nu vei mai avea atatea "pro". Smile
#5
Pro - Are experienta si nu este un copil de 15 ani cu admin e un pic mai copt, dar sper sa se tina de treaba, Cosminel este un jucator destul de bun si cred ca v-a mai ridica si el un pic nivelul servarului.
#6
pro
#7
pentru
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#8
pro
#9
pro.
e jucator mai vechi pe server si nu e copil sa faca abuz de comenzi.
#10
Te rog sa motivezi de ce vrei sa ai admin pe cs.u-s.ro si spune-mi macar 5 jucatori care i-ai adus pe cs.u-s.ro
...multumesc...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#11
Pentru adminii care au dat "pro" si "contra", va rog sa motivati acum pentru cosminel, si de acu incolo pentru restul pe care o sa-i votati.
Cati playeri a adus cosminel si care ii cunoasteti voi? Credeti voi ca el cand va intra pe cs se va uita sa vada care e echipa mai slaba si va intra sa-i ajute? Credeti ca nu va folosi "da taci odata", "taci acolo"... "vezi ca ai ban", gag, slap slap slap, slay slay tsay la disperare, credeti voi ca nu va face abuz de comenzi? Credeti voi ca la primul semn ca unul e codat se va pune spectator? Credeti voi ca el va fi moderator pe cs.u-s.ro?
- Va rog sa va motivati pro-urile, modificati-va posturile de mai sus.
Daca crezi ca nu ai o opinie in ceea ce priveste adminul pentru CosmineL, te rog sterge postul in care ai votat pro sau contra.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#12
CosmineL Wrote:Nume:Chiriac
Prenume:Cosmin
nick (actual si cu care ai mai jucat): CosmineL
playeri adusi pe server(nick): mai multi , nu-i mai retin
timp de cand joc pe server: 3-4 ani
sustinut (propus ) de adminul : cei care dau PRO
timp de cand joc CS: ~ 10 ani
YM: <!-- e --><a href="mailto:kosmos_ch2002@yahoo.com">kosmos_ch2002@yahoo.com</a><!-- e -->
ip: 81.180.208.233 ip static
oras: iasi
varsta:24
steam id:bsij


zi-mi 2 playeri care joaca constant si i-ai adus tu !!!
#13
pro
paaai prea multe n-ar fi de zis , e baiet bun, stie jocu ,admineaza ok, si e si vechiSmile
#14
pro pt cosmineL si la cat mai multe ore Big Grin
#15
Cosminel e adus de mine ca si alti jucatori de pe US, precum RZR, zzSBN, Darkclan, Cristi,.Stefy, Wanzer, OmuletuVerde, Fritzz, k3nzor, unnamed, Eva( pe cand juca) si altii..nu mi-i amintesc pe toti acum.
Toti au aflat de server de la mine iar Cosmin a fost unul din jucatorii care a ramas fidel.
A fost si admin si s-a descurcat foarte bine.
Nu stiu acum ce explicatii asteptati de la el, dar eu il sustin si sunt pro pentru ca el sa fie admin din nou.
Spor la treaba!



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)