Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere ban DauLaSunet
#1
pozele 0000 si 0001 coincid si ca timp si ca poza ..0002 nu o am dar nu este concludenta . 1 poza o am salvata prin photo share si una direct ..zice-ti si voi !

[Image: csdeagle50000a.th.png]

Uploaded with ImageShack.us



[Image: csdeagle50001bmp.th.png]

Uploaded with ImageShack.us
#2
tin sa mentionez ca jucam undercover cu nikul "hai ca poti !" si jucam la sunet, stiam ca el joaca la sunet dar m-a determinat sa fac pozele pentru ca, fara a scoate nici un pas el ma lua numai din spate iar eu eram dupa cutii...2 runde la rand .
#3
E aceeasi poza, doar ca i-a schimbat numele.In concluzie, are cod .
#4
asteptam pe respectivul cu raspuns !
#5
.
Este foarte bine sa lasi bautura, insa este foarte rau sa uiti unde ai lasat-o.
Ai grija ce-mi ceri ca te las ca la dentist cu bani luati si cu dureri
#6
mai asteptati sa se trezeasca si zuzu, ca cred ca doarme aseara am vb pe messenger pana pe la ora 4 diminieata aproape, si a vazut si el diferenta de timpi a pozelor si am postat eu ca timpul creste la el si nu scade, apoi zuzu a fost cel care mi-a zis ca a facut edit la post si ca acum timpii sunt buni Smile
#7
aprob, banul ramane.
#8
pana cand si milisecundele si tot de la net_graph is identice absolut tot Smile) si is png-uri, deci le-a editat (cel mai probabil photoshop). Eu cred ca este cod care iti face pozele cum vrei tu pentru ca prea multi smekeri au aparut acum cu poze editate :-j
#9
playa Wrote:pana cand si milisecundele si tot de la net_graph is identice absolut tot Smile) si is png-uri, deci le-a editat (cel mai probabil photoshop). Eu cred ca este cod care iti face pozele cum vrei tu pentru ca prea multi smekeri au aparut acum cu poze editate :-j

playa Wrote:Reply with quote
Post Re: Cerere Unban DauLaSunet
cum naiba m-am uitat in arhiva lui care a uploadat-o cu numele Desktop si aia care mai e si stricata, dar am putut sa intru doar sa vad denumirea pozei si e bmp :lol: :lol: asta crede ca ii prosteste pe p.r.o.s.t.i :lol: :lol:

Mah , deci e png sau bmp pana la urma ? nici tu nu sti ce zici Wink)
Este foarte bine sa lasi bautura, insa este foarte rau sa uiti unde ai lasat-o.
Ai grija ce-mi ceri ca te las ca la dentist cu bani luati si cu dureri
#10
explica tu milisecundele de net_graph de ce sunt identice ?
#11
LoL Wrote:explica tu milisecundele de net_graph de ce sunt identice ?
si nu numa...totul este identic si transferul de pachete de date si tot

pozele au fost modificate...singura diferentza este time...care poate fi modificat dak stii qm Tongue

PRIMA POZA LIPSESTE

in care trebuie sa apara doar un singur rand in chat knd tzi sa facut prima poza

nu mai are rost sa continuatzi discutzia...avea cod...a incercat sa il ascunda...nu a reushit sa ne fraiereasca punct


bafta
#12
m-am plictisit


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)