Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere admin Tzaga
#1
nume: Tzaga
prenume:Andrei
nick (actual si cu care ai mai jucat):Tzaga// , Tzaga.
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick):ghoT , RedMaNN ,hNs-
timp de cand joc pe server: 2-3luni
sustinut de adminul (obligatoriu) :-
timp de cand joc CS:6-7ani (am facut pauza 2 ani )
YM:jr.tzaga
ip:-in momentul cererii scrieti ip-ul respectiv care il puteti vizualiza AICI ! -obligatoriu ! : 79.112.221.128
oras:Barlad
varsta: 19ani
steam id:jr_tzaga
Reply
#2
Pana acum ai doar 77 h de joc. Fa 250 de ore si ai pro de la mine. Spor la joc !
Reply
#3
77h pe steam asta . Se observa ca nu am doar 77h de jucat counterstrike . Am mai avut sii un alt cont , am jucat ssi valve . Dar e parerea ta . Stima
Reply
#4
Bun venit pe forum!
Pe ip-ul postat de tine ai doar 77h e ore si doar un singur jucator a jucat cu el, tu.
Mai si alte ip-uri? Prin argumentul adus de tine nu faci decat sa minti ca ai mai jucat si de pe alte platforme.
Bafta
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#5
Nu am inteles eu.credeam Ca e vorba de totalul de ore de cand joc eu cs. Sorry . Nu am intentia sa mint .
Reply
#6
Da, in fine... idea e ca trebuie sa ai minim 250 de ore jucate pe server, de pe nick-ul actual si cel vechi.
Momentan ai 77:16:35 + 00:02:16(ore:minuteConfusedecunde). Iar ip-ul e dinamic in Bîrlad din cate stiu...
Reply
#7
a fost dinamic , acum e ip real, doar cand dau restart la rooter se schimba

@edit : si dupa cum se vede sunt din 2012 pe forum
Reply
#8
Mai joaca.Cu timpul poate vei primi ce-ti doresti.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#9
Ip dinamic asta inseamna...cand dai restart la rooter se schimba ipul. Mai joaca un pic....fii constant si pe sv si pe forum si poate nu e nevoie de 250 de ore. Daca reusesti sa cunosti lumea de pe aici mai repede, si ei sa te cunoasca pe tine, putem trece la promovarea catre admin!
Reply
#10
CONTRA
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)