Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere admin InMortal
#1

nume:Mihai
prenume:razvan
nick (actual si cu care ai mai jucat):InMortal
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick):am adus vro 3 tin si red daka e nevoie
timp de cand joc pe server: <!-- m --><a class="postlink" href="http://ban.u-s.ro/stats/">http://ban.u-s.ro/stats/</a><!-- m --> O SA FAC
sustinut de adminul (obligatoriu) TongueAI MIAU ZIS GOOGLE SI DJ CA SE FAC CERERILE DE ADMIN AICI DAR NU MIAU ZIS CA MA SUSTIN
timp de cand joc CSBig GrinE 5 ANI CU PAUZE
YM:mihai_cs_nr_1
ip:-in momentul cererii scrieti ip-ul respectiv care il puteti vizualiza AICI ! -obligatoriu ! 192.168
oras:Craiova
varsta:15
steam idBig GrinA AM IL DAU PRIN PM DAR E FAKE PANA IMI IAU CEL NOU CA LAM VANDUT
#2
Bun venit pe forum!
La cum scrii imi este greu sa cred ca ai cei 15 ani de care zici tu :| si pe langa faptu acesta nu indeplinesti multe din conditii, deci in concluzie ca sugestie de bun simt mai invata un pic de limba romana, fa rost de steam si fa niste ore serioase.
O zi frumoasa si distractie placuta in continuare pe serverul nostru!
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
Sfaturile mele pentru a primi admin cat mai repede pe cs.u-s.ro sunt urmatoarele:

1. Scapa de steamul ala fake pentru ca nu e voie cu el la noi pe server
2. Cumpara jocul (adica steam cum spune marea majoritate Smile )
3. Joaca zilnic pe u-s si aduna multe ore, nu sta spectator si plecat de la pc pentru ca odata te-am prins asa si zboara sansele tale la admin
4. Fii activ pe forum, nu fa topicuri fara rost si nici nu da raspuns la topicuri cu discutii vechi
5. Nu intra in conflict cu restul jucatorilor de pe server
#4
Boss nu sunt in Romania de-ia dar ma descurc si o sa joc la voi ca imi place sv Wink
#5
InMortal Wrote:Boss nu sunt in Romania de-ia dar ma descurc si o sa joc la voi ca imi place sv Wink
Stiu ca joci din Grecia, dar asta nu schimba absolut cu nimic situatia.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)