Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere admin Geran1mo
#1
Salutare!
Numele meu e Geranimo Bostaca,si joc cu nick-ul "Geran1mo" joc de multa vreme pe serverul asta, cam de 2 ani aproximativ, dar am avut o pauza.
Locuiesc in Londra de 1 an, inainte am stat in Iasi. Am jucat cu nick-urile JeRRy, sau Dj JeRRy, iar in prezent joc cu Geran1mo.
Am 26 de ani si joc counter strike de aprox 6 -7 ani. Am infiintat un server de counter strike destul de cunoscut dar care nu mai este "cs---.madonetwork.ro, am fost cel care l-a administrat si in consecinta am avut admin full. Am avut de asemeni admin full pe linkexplore, si pe flynet. Ce vrea sa zic cu asta e ca am o oarecare experienta in a administra si supraveghea bunastarea jocului, si asi vrea daca se poate sa am un admin mic, cu care sa schimb hartile sau sa pot da un kick macar la codatii care intra pe server. Eu intru in weekend foarte mult si la ore tarziii cand nu mai sunt admini pe server, cateodata, si asi putea sa aduc un surplus, cu o harta buna pusa la timp sau un votemap. Am steam, joc doar de pe el.
Nu am vrut sa fac cerere de admin pentru ca nu am considerat ca asi avea nevoie dar astazi, duminica incepand de la ora 15.00 pana la ora 19.00 au fost cred ca 5 sau 6 codati pe server... cu aim si wall din ala nesimtit. Toata lumea s-a dat pe spec, cred ca eram vreo 10, si ala nici ca a iesit. Deci cum am zis daca asi putea sa dau un kick macar asi salva cat de cat situatia.
Cine intra, si da odata ba de harta mica fy_snow cu 14 jucatori, ori codati garla, odata de 2 ori, la un moment dat schimba serverul.
Asi avea o sugestie, sa se incerce pe cat posibil sa se ruleze hartile si sa nu se mai joace ziua fara timelimit; lumea s-a plictisit de ceva vreme doar fy_snow sau dust2x2... e penibil, sunt atatea harti bune, antrenante, dar ziua ar trebui jucate hartile clasice de pgl.
Hai ca v-am plictisit Smile)
Daca ma sustine vreun admin nu stiu, verde ma stie asa, ca mai vb pe mess, dj (ionut l.) ma stie si el, deci nu stiu daca ma sustine cineva repet.... eu doar incerc
Multa bafta
#2
pro admin mic
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
Prea multe detalii, pro si de la mine!
#4
pro man!
#5
Multumesc baieti Big Grin
#6
pr0 !!! succesuri multe Smilesi bft
#7
trimite-mi un pm cu nume si password
#8
pro verde pro yo Tongue
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)