Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere admin
#1
nume: claudiu
nick (actual si cu care ai mai jucat): clauuuu
playeri adusi pe server(nick): kanza, marian, anuta
timp de cand joc pe server: 1 luna
sustinut (propus ) de adminul : sper sa dea un reply un admin care ma stie..nu am vorbit cu un admin despre asta
timp de cand joc CS: 5-6 ani
YM: <!-- e --><a href="mailto:clauuuu@rocketmail.com">clauuuu@rocketmail.com</a><!-- e -->
ip: 78.97.122.151
oras: botosani
varsta: 17
steam id: tec0214
#2
Slot deocamdata , e de treaba si isi face jocu Confusedhock:
:mrgreen:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
pro slot !
#4
Pro slot.
#5
contra slot mai joaca
#6
Pro pt ca ai steam !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
Minte eu i-am zis lui anuta si marianu e acelasi player si eu l-am adus si marianu alias anuta la adus pe asta.
#8
DanielAlexa Wrote:Minte eu i-am zis lui anuta si marianu e acelasi player si eu l-am adus si marianu alias anuta la adus pe asta.
suntem colegi :lol:
#9
Kanza are 14 ani si tu esti coleg cu el , deci prin teorema de 3 simpla rezulta ca si tu ai avea varsta de 14-15 ani , dar tu ai zis ca ai 17 ani! Daca imi demonstrezi ca ai ramas 3 ani repetent , sau imi aduci o dovada prin care parintii lui kanza l-au dat la scoala la varsta de 4 ani , in asa fel incat voi sa fiti colegi de clasa si unu sa aiba 14 ani si unul 17 , atunci eu iti dau pro!
#10
zuzu esti cam trist fratica :-( eu am dat quote la ce a zis danielalexa :roll: doamne ajuta
puteti sa mutati topicu unde vreti sau chiar sa il stergeti, voi dati slot si serveru nui niciodata full :lol: :lol:
#11
daca nu e full atunci nici de admin nu ai nevoie , corect nu ?


topic closed.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)