Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Unban DauLaSunet
#16
cerere respinsa !
in ziua de azi informatia se poate da foarte usor , fara atata scofala si targuiala !
#17
LoL Wrote:Am observat si arhiva ..daca te uiti in arhiva last time when modified la poza 0001 fata de celelalte ese un pic diferit, iar eu am salvat 2 poze de la tine 0000 si 0001. Nu a fost nici o incurcatura, prima oara miai pus 0000 si 0002 apoi am cerut eu 0001 si ai zis ca nu poti pune pe photowiew mai mult de 2 poze ceea ce iar e dubios, atunci tiam zis sa scoti una si sa o pui pe cealalata, ai scos poza 0000 si ai pus 0001 care era la fel, cand am vazut asta am cerut din nou poza 0000 ca sa compar timpii, tu miai zis ca nu poti sa o pui si mi-ai dato direct pe messenger eu am copiat-o, in momentul asta aveam poza originala 0000 iar in photowiew ramasese 0001 pe care am copiato dar iam dat save intrun format mai mic sa se copie mai repede , tin sa mentionez ca fac asta pentru ca am un router de tot kktu si la upload sau la download care depaseste o anumita limita imi cade netul si trebuie sa restartez routerul. Asa ca poza 0000 Prima poza tin sa mentionez ..luata direct pe cs de la tine are timpul la runda de 1.38, iar acum la tine apare de 1.36 .. asa ca va rog TOPIC CLOSE !!!


vroia sa iti dea aceiasi poza cu alt nume, dar deoarece poza era folosita de photoviewer nu putea sa ii schimbe numele :lol: :lol: in a doua poza aparea codul, lea dat open open la amandoua in adobe photoshop CS2 sau ce are el a dat cut la timpul de a doua poza cu codul si a lipito pe prima, baiatul a fost si istet cand ai facut pozele a stat nemiscat pentru ca sa se potriveasca cadrele la timp :lol: please please vreau si eu doua poze asa sa ma joc in photoshop :lol: :lol: :lol:
#18
cum naiba m-am uitat in arhiva lui care a uploadat-o cu numele Desktop si aia care mai e si stricata, dar am putut sa intru doar sa vad denumirea pozei si e bmp :lol: :lol: asta crede ca ii prosteste pe p.r.o.s.t.i :lol: :lol:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)