Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere UnBan nickleon ;o raduk
#1
buna seara scz de deranj am primit ban de la ADMINU [anu]LoL
MOTIVUL: ca vorbesc prea mult mi-a zis si mi-a dat ban 24 ore
Dovada: You are Banned from this server by admin [anu] LoL
[AMXBANS] You have 23 hours , 58 minutes and 7 seconds left on your ban.
[AMXBANS] Banned nick : nickelon
[AMXBANS] Reason : ' mai taci '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 17411954 '
[AMXBANS] Your IP : ' 95.76.150.14 '
[anu]psych mi-a zis frumos ca sa numai vorbesc am zis ok si dupa 2 min am primit ban de la [anu]LoL..
Concluzie: nu crek am mai vzt pana akm sa primesti ban doar ca vorbesti..dak injuram mai intelegeam...
#2
pai nu e neaparat sa primeti ban pt injurii, ci pur si simplu ca nu isi au loc cuvintele tale si sunt fara un scop anume, asta cred ca s-a intamplat. Acu sa zica si adminii cum s-au intamplat lucrurile.
#3
unban .... da am dat ban de 1 zi pentru ca deveneai agasant, te contraziceai mai devreme cu kaka pentru ca tia schimbat numele pentru ca aveai mai mult de 15 caractere, vorbeai tot timpul pe langa subiect si nonstop ... tia zis si laurentii sa iti vezi de joc si sa vb mai putin ... ai inceput sa tot intrebi " da ce am zis ? ce am zis ? " etc ... ban 1 zi pentru liniste ....
#4
Sa iti fie invatatura de minte, pe viitor sa nu mai repeti aceiasi greseala.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#5
Se da gag, si daca tot exagereaza atunci se iau masuri mai dure. Admini mai invatati-va, nu ca nu ati sti, dar vreti sa va faceti simtita prezenta pe server!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)