Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere UNBAN
#1
Am fost banat de Adminul D.I.I.C.O.T. fara sa mi se ceara poze sau altceva. Am jucat pe acest server de ceva timp si chiar cu DIICOT insa astazi fara sa-mi zica nimic m-a banat pe motiv de AIM. Cer sa mi se stearga banul pentru ca eu nu joc cu coduri si corect este sa mi se ceara pozele nu sa primesc ban.
nickname: TrVor
steam id: STEAM_0 : 0 : 378533320
IP: 79.112.7.224
Reply
#2
Il asteptam pe D.I.I.C.O.T cu un demo ceva. Si aim-ul sa știi si tu ca nu iese in poze.
Reply
#3
(01-10-2015, 11:05 PM)Wildchild Wrote: Il asteptam pe D.I.I.C.O.T cu un demo ceva. Si aim-ul sa știi si tu ca nu iese in poze.

Ok asteptam. Ideea este ca eu nu am pus niciodata vreun cod in cs...nu stiu cum se pune..tot ce stiu este wall ca vezi prin perete si aim ca dai headshot asta tot din auzite...si eu ce pot sa fac atunci cand lumea imi zice ca am aim? Exact din aceasta cauza m-am lasat de cs acum 4 ani...ca lumea ma facea codat...si imi cerea poze...eu nu stiam ce-s alea..si faceam print ca prostu..ii dadeam add pe mess si ii dadeam printu..si imi dadea ban..pana cand cineva mi-a zis ca le gasesc undeva in cstrike. Deci solutia este sa nu mai joc pentru ca atunci cand gasesc si eu un server ok cu oameni ok si fara codati sa se ia unu de mine cum ca as fi eu codat...sper sa se rezolve.
Reply
#4
ti-am scos banul
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#5
Am demo pe tine, scuze ca nu am vazut la timp topicul ! Dacă am greşit, scuzele mele !
Reply
#6
Da, nu are rost să mai postez demo.ul dacă ţi sa scos bann-un. Spor la joc !
Reply
#7
Mersi !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)