Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Steam SpritZz ;x
#1
nick-ul cu care joci pe server cs.u-s.ro si nr de ore:SpritZz ;x 211 ore ; Nume si Prenume:Micula Bogdan ; Varsta si nivelul de studii pana la momentul cererii:12 ani Scoala cu clasele 1-8 Saliste de Vascau ; Orasul si reteaua din care faci parte,ip:Stei ; RDS RCS ; 79.113.48.208 ; Adresa de e-mail la care sa va trimite steam-ul:bogdy_k1boy@yahoo.com
#2
CONTRA!

nu tu ai fost banat pt retry dupa gag??? invata sa accepti knd gresesti...mai joaca un timp sa te cunoastem mai bine..si poate dupa...(parerea mea)
noth!ng Heart u-s
#3
amis Wrote:CONTRA!

nu tu ai fost banat pt retry dupa gag??? invata sa accepti knd gresesti...mai joaca un timp sa te cunoastem mai bine..si poate dupa...(parerea mea)
Uite sunt idem amis(neatza amaliaWink) ),deci ti-am dat niste sfaturi dar nu ai vrut sa le asculti.Te tot bagi in seama cu playerii..mai ales cu ceapa ala de ma faceti sa ies din cs,faci multe ore pe spectator(si azi dimineata erai spec cand am intrat)
Deci pararea mea este sa mai faci niste ore acolo,sa incetezi cu copilariile si mai mult joc
Mult noroc!
#4
O sa te ascult amphetamine Smile
#5
pro
#6
Neatza Neatza :oops: :oops:

Sa o luam de la capat:
1. Ti-am dat ban de 10 min dupa 9-10 kick-uri pt tot stateai spec la joc, dar vad ca nu-ti mai place sa stai spec cand sunt pe servar Smile)
2. Ai fost banat pt retry dupa gag si apoi ai venit cu o cerere in bataie de joc de unban ( ca o paracioasa mica ce esti tu )
3. Pe o scara de la 1-10 pe servar esti 9 cea mai mare "ciocanitoare vorbareata pe servar".
4. Esti bun, stii jocul, cat de cat cuminte esti, dar mai aduna ore si ai PRO de la mine.


COntra Confusedhock: Confusedhock:


Sa vina MILITIAAAA!!!!!
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#7
ce ore sa mai adune are 220 altii au primit cu 150 si parerea mea este ca el nu o sa ne paraseasca ca altii ( sa ia steam-ul si a doua zi sa plece ) si cu statul spec i-am explicat si nu l-am mai vazut spec acum daca l-ai mai vazut spec na nu stiu ce sa mai zic . e doar parerea mea ownerii vor decide
O zi buna !
#8
zZ^Zz[sbN] Wrote:ce ore sa mai adune are 220 altii au primit cu 150 si parerea mea este ca el nu o sa ne paraseasca ca altii ( sa ia steam-ul si a doua zi sa plece ) si cu statul spec i-am explicat si nu l-am mai vazut spec acum daca l-ai mai vazut spec na nu stiu ce sa mai zic . e doar parerea mea ownerii vor decide
O zi buna !
Deci sbn..inca nu au inteles multi...parerea noastra nu prea conteaza...ca nu noi dam banii pe steamuri..
Marian,dj si ceilalti iau o hotararre si ii dau verdictul final...
#9
Amphetamine Wrote:
zZ^Zz[sbN] Wrote:ce ore sa mai adune are 220 altii au primit cu 150 si parerea mea este ca el nu o sa ne paraseasca ca altii ( sa ia steam-ul si a doua zi sa plece ) si cu statul spec i-am explicat si nu l-am mai vazut spec acum daca l-ai mai vazut spec na nu stiu ce sa mai zic . e doar parerea mea ownerii vor decide
O zi buna !
Deci sbn..inca nu au inteles multi...parerea noastra nu prea conteaza...ca nu noi dam banii pe steamuri..
Marian,dj si ceilalti iau o hotararre si ii dau verdictul final...
stiu ca parerea noastra nu conteaza doar am spus "ownerii vor decide"
#10
nu prea meriti steam
#11
Ce rost mai are sa ne mai bagam in seama la cererile astea daca "oricum nu conteaza" ?
#12
eu zic ca pentru tine trebuie rezervat un steam, si daca mai joci inca 2 luni pe server sa primesti. Sunt multi care au luat steamul si au hushchit-o.
#13
am pus deoparte un steam pt tine , daca vedem ca esti constant , ti-l oferim cu placere !
bafta !
#14
Playa eu nu fug ca altii cand joc pe un server joc si punct nu fac smecherii dastea`. Big Grin
#15
bogdanel02 Wrote:Playa eu nu fug ca altii cand joc pe un server joc si punct nu fac smecherii dastea`. Big Grin
ma bucur sa aud asta! Deci sa nu dai banii pe steam ca primesti de la noi peste 2 luni! Poate pana atunci esti constant si primesti si steam si admin in acelasi timp, mai stii!!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)