Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Steam KinDeRRR*
#1
nick-ul cu care joci pe server cs.u-s.ro si nr de ore:KinDeRRR* 219 ore ; Nume si Prenume:Indrei Robert ; Varsta si nivelul de studii pana la momentul cererii:14 ani Scoala cu clasele 1-8 Saliste de Vascau ; Orasul si reteaua din care faci parte,ip:Stei ; RDS RCS ; Adresa de e-mail la care sa va trimite steam-ul:esony16@yahoo.com


Multumesc!
#2
CONTRA!!!! nu stii sa vb, nu stii sa taci knd nu trebuie sa spui nimic.
noth!ng Heart u-s
#3
O sa incerc pe viitor sa-mi tin gura..si voi demonstra ca merit acest steam
#4
Parerea mea este sa rezolvi intai cu lagul...ti-a mai zis si jammin..
Personal dau contra..
#5
pro ( dau pro la cei care au ore si care mi se par mie ca vor juca in continuare pe u-s si nu vor pleca cand vor primi steam-ul )
#6
CONTRA
#7
Contra :|
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#8
Ti-am dat banat 1440min pt retry dupa gag acu 15 min pe servar :twisted: :twisted: lipsa de respect iar pt asta o sa mai ai un vot sigur de CONTRA :wink:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#9
contra. Fii cuminte pe server, activitate pe forum. Esti pe drumul cel bun.
#10
cuminte, obraznic, nu stiu cum e, dar mai intai rezolvati te rog conexiunea aia la net, mi-ai spus ca nu ai ce face cu lagul: schimba providerul. Odata ce faci cerere de steam inseamna ca vrei sa te dedici serverului si forumului nostru, in cazul asta sigur iti vei schimba providerul!
#11
deci?.......e ramas asha.. ce e cu asta?.. closed, ia nu ia..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#12
nu cred ca ia. Are lag, cat o sa stea pe server? sa-si schimbe providerul, va fi nevoie de niste ore. Mai e un pic pana la steam zic eu.
#13
pai sincer nu prea se potriveste profilului, imi pare rau sa fiu contra Sad
#14
ramane sub observatie !

ii urez bafta !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)