Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Steam JoE
#1
1. nick-ul cu care joci pe server cs.u-s.ro si nr de ore: JoE , nu stiu orele ca nu am am intrat de mult si acum am revenit...

2. nume si prenume Hritcu George

3. varsta si nivelul de studii pana la momentul cererii : 13 , Liceul Teoretic Vasile Alecsandri

4. Orasul si reteaua din care faci parte , ip ! Iasi , SpeedNet , 93.113.187.245

5. adresa de e-mail la care se va trimite steam-ul ! <!-- e --><a href="mailto:rofl_xxx@yahoo.com">rofl_xxx@yahoo.com</a><!-- e -->
#2
contra
am jucat toata sapt asta si nu te`am vazut deloc pe server
#3
contra.. la fel.. nu te-am vazut de vrei 5-6 luni nu doar de cateva zile
#4
contra ... nu te stiu/nu te-am vazut
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#5
Adidas Wrote:1. nick-ul cu care joci pe server cs.u-s.ro si nr de ore: JoE , nu stiu orele ca nu am am intrat de mult si acum am revenit...

2. nume si prenume Hritcu George

3. varsta si nivelul de studii pana la momentul cererii : 13 , Liceul Teoretic Vasile Alecsandri

4. Orasul si reteaua din care faci parte , ip ! Iasi , SpeedNet , 93.113.187.245

5. adresa de e-mail la care se va trimite steam-ul ! <!-- e --><a href="mailto:rofl_xxx@yahoo.com">rofl_xxx@yahoo.com</a><!-- e -->



Pentru toti care nu stiti cine sunt ! Sunt JoE ... am mai jucat pe server , am avut slot si deoarece am pierdut steam-u nu am mai intrat




ai nu zau, si eu cum de nu te stiu:-?
#6
asta deja e grav.. daca nu te stie wakkk chiar nu pot sa inteleg cum de existi. penibil grasule ca de obiceiSmile)

puteai da doar un pro sau contra
#7
burlaku Wrote:asta deja e grav.. daca nu te stie wakkk chiar nu pot sa inteleg cum de existi. penibil grasule ca de obiceiSmile)

puteai da doar un pro sau contra


esti tu but invata la mine in liceu, nu e logic sa-l stiu doh, traiesti in grota, sau da am uitat la tine la asaschi acolo nu va salutati.
#8
Contra. Sa vad in dreptul nickului JoE 500-600 ore jucate.
#9
CONTRA !
#10
scuze .contra
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#11
CONTRA
#12
te vad foarte des pe server , deci CONTRA !
#13
pfff a steamul si nu a mai intrat ... Sad

de parca fara steam nu poti juca
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)