Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Slot Sufletzell
#1
1. nume Stase
2. prenume Cristian-Andrei
3. varsta 28
4. adresa Str. Dragos-Voda, nr.27, bl. P-4, sc. A, et.3, ap. 11 oras Barlad jud Vaslui
5. un nr de telefon valabil 24/24 ore----0749499202
6. CNP- E confidential sunt nascut pe 07.04.1984.
7. ip -ul in momentul cererii 79.112.193.79
8. reteaua din care faci parte RDS

Am facut aceasta cerere deoarece m-am confruntat cu un incident.... In data de 03.05.2011 in cursul zilei am fost toata ziua plecat de acasa nu am jucat counter deloc iar la orele 23:34 cand am intrat am fost luat la rost de admini ca as fi luat destroy....Se folosesc fraudulos alti copii de numele din top sau ceva de genu intru cu coduri si uite asa la randul nostru suntem trasi la raspundere pe nedrept... Va multumesc....
#2
nu vad km imi puteai fi tata din moment ce am 23 de ani...legat de discutia de pe serv de mai devreme...



dar esti baiat bun ...ai un pro de la mine
#3
slot!
#4
a fost o discutie intre noi nevinovata...dimineatza Smile oricum multumesc si scz de te-am deranjat.... mc de pro
#5
ai steam?
#6
Chiar eu am dat ieri destroy pe acest nick. Regula acordarii slotului este de a detine steam.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
din pacate nu detin steam....
#8
nici okapi nu are steam dar a reusit sa obtina slot, motiv de care se plangea ca nu poate adauga prieteni pe steam, asta pentru ca nu avea nici un joc cumparat...are doar cont gratuit pe steam
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#9
Steam obligatoriu pentru slot ...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)