Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Slot
#1
nume: ingeras
prenume: cristian
nick (actual si cu care ai mai jucat): InGeRaS , IngeraS-MiK
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick): nici'unul
timp de cand joc pe server: joc pe acest server de cand am auzit de el
sustinut de adminul (obligatoriu) : toti
timp de cand joc CS: 3 ani
YM: crystyan_nick93
ip:- 92.80.195.109 (dinamic)
oras: slatina
varsta: 19
steam id: crystyan_nick



P.S. va rog verificati bine ca io stiu ca joc de mult timp pe acesc server si daca nu ma credeti va rog vizitati acesti link Aici Nu este vre-o facatura ... verificati nick . ingeras si IngeraS-MIK cu aceste 2 nick-uri am jucat pe acest server .
#2
Mai ingeras , ti-a zis clar ghost ca in momentul cand vei avea vreo 15-20 de ore iti vom da slot , sa ne facem si noi o idee despre tine.
Poate ai mai jucat aici , poate nu , dar nu e vina noastra ca jucati cu mai multe nick-uri. Mai joaca si tu 2-3 zile , iti acumulezi un numar de 20 de ore si iti dam slot cu cea mai mare placere .
#3
da men io va inteleg dar daca stau bine si ma uit pe gametracker (stiu ca nui bn sa fac reclama daca doriti stergeti postul acesta).... la cele 2 nickuri am peste 20 de ore jucate si in plus am schimbat nick-ul deoarece stafful serverului nu a mai lasat playerii sa joace cu semne ex. 1232 =- [)]* - .. etc . Si de aceeea am schimbat nick-ul
#4
Chestiunea cu semnele a fost acum ceva vreme in urma, avand in vedere ca el stie acest lucru este un punct in plus pentru el, deci a mai frecventat serverul. Atunci eu zic ca in moment ce va mai face ceva ore, ceea ce nu e greu pentru un jucator de cs care doreste slot, v-a primi slot.
#5
Bun ma ingeras mai, din cate vad ai facut 20 de ore foarte usor, era greu sa faci cererea acuma? Trimite nick si pass prin pm mie.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)