Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Admin i`M kaaef, mdfk '
#1
nume: Paul
prenume: Chetrosanu
nick (actual si cu care ai mai jucat): i`M kaaef, mdfk '
timp de cand joc pe server: Prea exact nu stiu, probabil de 5-6 ani.
sustinut de adminul (obligatoriu) : Momentan nu am sustinerea nimanui, dar sigur primesc sprijin din partea acestora.
timp de cand joc CS: 12 ani
YM: pkaef@yahoo.com
ip: 92.83.188.231
oras: Iasi, Raducaneni
varsta: 18 ani
steam id: STEAM_0:1:48726702

P.S: Pentru ce`i care nu ma cunosc sau m-au uitat, sunt fratele Evei. Joc de foarte mult timp pe acest server.
P.S2: Doresc acest admin pentru a "executa" mai lejer "codatii" care intra pe server in lipsa adminilor si PM-urile sacaitoare trimise de mine catre acestia pentru a elimina "injectatii" de pe server.
As mai dori ca adminul (in cazul in care primesc PRO) sa fie pe nume, urmat de o parola oarecare intr-un PM.

Multumesc!
Reply
#2
Pro,merita !
Reply
#3
Off: Adelin tu la ce iti dai cu parerea ? Esti cumva admin pe servverul asta si nu stiu eu ?
On: "timp de cand joc CS: 12 ani"... Smile) adica tu joci cs de la 6 ani sa inteleg ? Si cum joci tu de 6 ani pe serverul asta ca eu nu te-am vazut deloc... Au jucat tot cu numele asta sau altul ? Eu zic sa mai joci un timp... Deocamdata contra !
Reply
#4
Kaaf nu ai cum sa joci de 6 ani pe sv nu prea te-am vazut prea des pe sv inainte doar acuma de cateva zile te-am mai vazut pe sv,nu stiu ce sa zic sati dau pro sau contra de jucat joci bn,pe sv esti din cand in cand asa ca de la mine ai un PRO
Reply
#5
acum 5-6 ani ai intrat prima data pe servr , poate ! Asta nu inseamna ca ai si jucat 5-6 ani pe servr asta...eu unu nu ma pripesc...cred ca poti sa joci si fara admin..cum ai facut 5000 de fraguri pana acuma poti si de acum..Contra ptr moment ! si motivu ar fi urmatorul : NU prea am inredere in tine !
Reply
#6
E coleg cu mine, e cam cel mai bun de pe zona noastra, pricepe Wink
Reply
#7
Pro pentru admin
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#8
Off: cine e Eva?
On : pro , avem nevoie de admini
Reply
#9
Am vazut ca joci des,
lasa mi datele pe privat pentru admin
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#10
Sa i se dea admin!
Reply
#11
Ce mare te-ai facut Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)