Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Admin Sound of Hell
#1
Nume : Tanasov
Prenume : Denis
nick (actual si cu care ai mai jucat): Sound of Hell ( am mai jucat cu HEINIKEN | Sound of Hell si cu sherifmd)
timp de cand joc pe server: Primele 2 nume : Aici sherifmd

playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick): your name tatnormal rap4ik
sustinut de adminul (obligatoriu) : [anu.ro]cLa
timp de cand joc CS: 6 ani
YMess: denisveron_2006
ip: 81.180.210.147
oras: Iasi
varsta: 23
steam id: sherifmd / STEAM_0:0:23415149

si mai sunt in top 2 pe server Big Grin
#2
de la mine ai un PRO mare , am observat ca esti mai mereu pe server


Bafta !
#3
O singura intrebare iti pun si apoi iti voi da pro sau contra. Pentru ce vrei admin ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
eu zic PRO cu conditia sa nu uiti ----> forum.u-s.ro !!!
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#5
Darkclan#B.u.T. Wrote:O singura intrebare iti pun si apoi iti voi da pro sau contra. Pentru ce vrei admin ?

Desigur ms pt intrebare , vreau pentru ca eu joc mai mult noaptea si admini nu sunt online , si am destule demo puse in subforumul ban/unban aia sunt efectiv cemai nesimtiti codati la care chiar nu prea aveai cum sa joci dar au fost destui .
Stiu ca nimeni nu au ce face cu demo ala care l-am pus pentru ca nu am cum sa le iau ip , si de obicei sunt astia cu ip dinamic .
Oricum ar trebui sa-mi iau admin pentru top 5 dupa cum spunea ghost pe server ca la sfarsitul lunii la top 5 da admin .
Dar am zis ca mai bine fac cerere Wink

dey1986 Wrote:eu zic PRO cu conditia sa nu uiti ----> forum.u-s.ro !!!

Ms mult la toti pentru Pro si promit ca nu voi uita de forum Wink
#6
pro...eu i-am sugerat sa faca cererea intrucat consider ca stie jocul mult mai bn ca mn sau ca altii ceea ce il ajuta foarte mult la depistarea codatilor...este destul de activ pe sv atat in timpul zilei cat si noaptea...eu cred ca merita o sansa tinand cont ca recent sau facut cateva restructurari in radul adminilor iar ”fortele proaspete” sunt binevenite oricand pentru a consolida comunitatea.
O zi buna all.
#7
Pro
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
Contra fara dar si poate! nu stiu cum esti tu pe server in general dar azi ai facut-o de oaie + mai si comentai aiurea.
#9
@goodfella detaliază


hmm, <!-- m --><a class="postlink" href="http://ban.u-s.ro/stats/player.php?id=12083">http://ban.u-s.ro/stats/player.php?id=12083</a><!-- m --> incă 20 de ore măcar, dar fie pro.
#10
wakkkK Wrote:@goodfella detaliază


hmm, <!-- m --><a class="postlink" href="http://ban.u-s.ro/stats/player.php?id=12083">http://ban.u-s.ro/stats/player.php?id=12083</a><!-- m --> incă 20 de ore măcar, dar fie pro.

am facut frag pe el si brusc vad in chat urmatoarea chestie: esti pr0st?
ii dau gag, se pune spectator, ii dau kick ca de ce sta aiurea ori joaca ori iese ( am eu o fobie cu asta ). Imi zice ca de ce a luat gag ca nu m-a injurat. i-am zis ca "esti pr0st" cam ce inseamna pt tine si nu a mai zis nimic... mie nu-mi venea sa cred ca vazusem ca-si facea treaba cu codati alea alea, neplacut din partea lui
#11
Hmmm, eu aşa aş face:

1. sound of hell să-şi ceară scuze
2. să-i dăm admin şi timp de o săptămână şi goodfella să-i monitorizezi comportamentul cu playerii/ deciizile, activitatea!.


So marian, dj păreri? :mrgreen:
#12
wakkkK Wrote:Hmmm, eu aşa aş face:

1. sound of hell să-şi ceară scuze
2. să-i dăm admin şi timp de o săptămână şi goodfella să-i monitorizezi comportamentul cu playerii/ deciizile, activitatea!.


So marian, dj păreri? :mrgreen:

1.ok
2.ok
#13
1. deci nu am de ce sa-mi cer scute ca nu ti-am zis tie , am scris pe chat ca unu de la mine din echipa dadea fb cand iesiam din baza .
2. nu cred ca se da gag de la cuvantul prost ( exista in dex si nu e injuratura la care nu au voie sa asculte minorii deci nu ai ce cenzura)
3. nu se da kick cand sunt 4 vs 4 si eu stau spectator sa-mi traca gag de 5 minute care mi lai dat sa te intreb dc , si cand stau cate 7 rounde afk tu nu dai kick .
4. deci care ar fi din noi cel vinovat ?

Deci daca as fi eu cel vinovat cer scuze ca am intrat pe serveru vostru Sad
dar vreau sa vad parerile ( si faza cu prost ti-am scris pe chat si atunci nu mi-ai zis ca te-am facut pe tine asa ca nu vb aiurea )
#14
Ok, deci uite cum sta situatia sa nu creem harababura aici

fix dupa ce te-am luat ai scris pe SAY nu pe Say_Team (cum ar fi fost normal daca ti-a dat flash ) Esti p.r0st? deci ca ce o puteam lua?, ti-am dat un gag si gata nebunia.
Eu urasc spre exemplu ca cineva sa faca ore stand spectator si ti-am zis intri la joc sau iesi, am vazut nenumarate cazuri si eu personal am o problema cu asta.
Nu se da gag ca faci pe cineva p.rost? daca iti zic ca esti p.rost te jignesc? eu zic ca da. care-i ideea? oricum nu ai ce vorbi pe chat daca ai un gag de 5 min, daca ai ceva de zis poti zice si la admini cu tot cu gag-ul care il ai.
Ok. ca sa terminam șarada ca nu vreau sa facem topic de lamurire, imi cer eu scuze pentru posibila neintelegere (dar eu nu am vazut nici un mesaj pe chat prin care sa-mi zici bă adminule nu tie ti-am zis. Bafta 8)
Ti-am zis si mai sus ca esti ok ca te-ai implicat in activitatile serverului/forumului si sper ca ce s-a intamplat azi a fost doar o neintelegere Big Grin
#15
i-ti zic sigur ca a fost o neintelegere si nu tie ti-am zis Smile si am scris asta pe chat dupa ce am dat retry dupa gag .
si dupa cate stiu eu nu se da gag pt jignire doar pt injuraturi , pt jignire sar da kick parerea mea :|


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)