Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Admin KaRamida#
#1
nume: Postelnicu
prenume:Cosmin
nick (actual si cu care ai mai jucat): KaRamida#
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick): BBH_99 ; Titi Frizeru ; szK#Blasam ; nepheww
timp de cand joc pe server: Nu m-am regasit .
sustinut de adminul (obligatoriu) :S.W.A.T.
timp de cand joc CS: 6-7 Ani
YM:ufkcosmin@yahoo.com
ip:188.24.193.164
oras:Braila
varsta:17
steam id:STEAM_0:1:105182736

Adaugari : Uitandu-ma pe forum am observat ca se spune : "Avem nevoie de playeri nu de admini ca suntem o gramada uitandu-ne in lista " dar pe server e "noapte" , niciun admin . Codatii se plimba ca pe bulevard . Eu cred ca , chiar este nevoie de admini .
Multumesc anticipat , KaRamida# !
Reply
#2
In primul rand nu exista niciun admin cu numele asta. Nu stiu unde l-ai vazut tu... iar pe sever ai abia cateva zile de cand joci. Contra !
Reply
#3
Bun venit pe forum Big Grin nu este nici un admin S.W.A.T din pacate dar putem face daca vrei.
Sa vedem parerea cuiva care te a vazut la joc
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#4
(01-07-2015, 07:24 PM)Wildchild Wrote: In primul rand nu exista niciun admin cu numele asta. Nu stiu unde l-ai vazut tu... iar pe sever ai abia cateva zile de cand joci. Contra !

Nustiu nu ma contrazic , dar eu cred ca asta ii este numele . Nu cred ca sunt de cateva zile . Sunt pe 64 ^^ . Si venind vorba . In ultimele 2 zile de joc ale mele cu cam 2 ore de joc nu am vazut niciun admin pe server Smile
Reply
#5
karamida ... mai joaca un pic ... mai fa cateva ore ... si o sa vina si recompensele
Reply
#6
Nu zice nimeni ca ala pare a fi packsteam si nu steam real?
Reply
#7
(01-08-2015, 11:41 AM)JaMMiN Wrote: Nu zice nimeni ca ala pare a fi packsteam si nu steam real?

Daca tu crezi ca acesta este un steal fake ... Steam-ul a fost cumparat in urma cu 3 saptamani de pe site-ul official . Daca nu ma crezi iti voi arata "Buy History"-ul .
Reply
#8
da-mi add la gandeste_verde pe steam si vorbim
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#9
Asta e contul lui:


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply
#10
CONTRA
Reply
#11
PRO, eu sunt adminul care-l sustinte (D.I.I.C.O.T).
Reply
#12
Off : D.i.i c.o.t eu stiam ca tu esti admin in proba si deja sustii pe altii? Ai putina rabdare
On : contra deocamdata
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)