Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Admin !
#16
Ia si joaca si fa-ti treaba. Adminul ti-l las, dar daca nu cresc orele nu vad rostul! Sa vad ca esti activ. Oricum toti adminii carora nu le cresc orele zboara. Si nu mai stati spectatori si plecati la plimbare ca nu rezolvati nimic. Ieri adminul asa era spectator de multa vreme si am dat ban la 3 codati nesimtiti, deci nu ajuta cu nimic prezenta voastra ineficienta pe server. Daca este un admin care are grija de server mereu se aduna lumea, cel putin eu cand sunt pe server se aduna multi pentru ca nu mai stau codatii. Nu stiu ce s-a intamplat in ultima perioada, dar chiar sunt PREA MULTI CODATI!

edit: si inca ceva, bine ca am eu timp de server si am sustinerea de tezei de doctorat peste 2 luni de zile!
#17
playa Wrote:Ia si joaca si fa-ti treaba. Adminul ti-l las, dar daca nu cresc orele nu vad rostul! Sa vad ca esti activ. Oricum toti adminii carora nu le cresc orele zboara. Si nu mai stati spectatori si plecati la plimbare ca nu rezolvati nimic. Ieri adminul asa era spectator de multa vreme si am dat ban la 3 codati nesimtiti, deci nu ajuta cu nimic prezenta voastra ineficienta pe server. Daca este un admin care are grija de server mereu se aduna lumea, cel putin eu cand sunt pe server se aduna multi pentru ca nu mai stau codatii. Nu stiu ce s-a intamplat in ultima perioada, dar chiar sunt PREA MULTI CODATI!

edit: si inca ceva, bine ca am eu timp de server si am sustinerea de tezei de doctorat peste 2 luni de zile!


Off: Baftă doctore :mrgreen:
#18
ms bafta mai multa tie zilele astea!
#19
playa vezi sa nu plagiezi si tu teza de doctorat ca politicienii astiaSmile)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)