Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cere steam !!
#16
N`am nimic cu tine .. ti`as da pro .. dar fidelitatea se arata prin timpul de joc facut pe server fara a cere steam .. eu am jucat 6 luni fara steam .. si eram online si inca sunt tot timpul .. jucator cunoscut .. si nu mai juca nimeni cu numele meu cu coduri sau cu injuraturi
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#17
eu am jucat aproape un an fara steam...
plus ca majoritatea playerilor de pe server (admini sau nu )ii cunosc personal... nu te cunoastem..si nu avem incredere in tine
tu vrei steam cu slot dupa 3 luni de jucat pe server ...cu toate ca ai injurat si ai folosit coduri ...
in ultimul timp te vezi si admin ... :lol: te puneai spectator sa prinzi codatii ...(anunta si ti se va da..nu faci tu ce vrei de capul tau) deocamdata esti un simplu player....nu poti sa inchizi topicuri cum vrei tu.....numai adminii care au anumite accese fac asta...
de ce ai mai facut un topic...? :| eu tot contra iti dau ..si o sa incerc sa conving si pe ceilalti ca nu meriti
ai folosit odata coduri ...le vei mai folosi...ai injurat odata..o vei mai face si a 2'a oara.
sanatate!
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#18
Am inchis pe celalalt,pt ca asa mi-a spus unul din voi, dupa ce mai adun ore deschid alt topic si acolo sa dea adminii daca da sau nu...si ce era rau daca ma puneam spectator 2 minute, pt ca daca spuneam ca ala e codat nu ma credeati si dadeati gag, asa ma mai puneam spec si nu mai eram acuzat de nerespectarea regulilor.
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#19
CONTRA, eu nu te consider un jucator vechi pe cs.u-s.ro, ar trebui sa primeasca wakkk ,a.o.t dori ei sunt jucatori vechi pe cs.u-s.ro
nu vreau sa dai reply la ce am spus eu!
#20
cerere respinsa !
esti singurul care inca nu a realizat ca a fi fidel unui server inseamna sa i te dedici !

bafta !
PS : cand o sa ai acceptul lui Bogdan but o sa vedem cum facem .
#21
adica a lu bogdan curca, niciodata nu o sa am de la el, pt ca el se crede mare destept, ma intalneste pe drum om major cik ma injura, pt ca asa ii place lui, se leaga de mine fara rost.
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#22
vlad5555 Wrote:adica a lu bogdan curca, niciodata nu o sa am de la el, pt ca el se crede mare destept, ma intalneste pe drum om major cik ma injura, pt ca asa ii place lui, se leaga de mine fara rost.

Personal mi-am schimbat parerea despre tine.bogdan a zis bine"Ai jucat o data cu cod,o vei face si a doua oara
Ai fost prins codat,deci nu mai spera la steam de la u-sSmile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)