Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce sporturi practicati,cu ce va umpleti timpul liber?
#1
Ce sporturi practica fiecare...as fi fericit sa aud pe cineva care zice alt sport si nu fotbalul WinkBig Grin si cu ce va umpleti timpul liber inafara cs-ului?
#2
Yo unul practic o gama mare de sporturi fotbal,baschet,handbal,tenis de camp si de masa,iar acum de curand mam apucat de sala WinkBig GrinWink
#3
FOTBAL FOTBAL SI FOTBAL
#4
fotbal innot .....si in timpu liber la chefuri (sticlism coniacanoe halbere)
#5
tare sporturile astea bofanel,crek sportul national la noi nu e fotbalul e halbere Wink)Smile)
#6
eu....fotbal , mersu cu trotineta si cam atat Sad si halbere ca bofanel (ocazional)
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#7
pff i like basket
#8
inot , culturism , volei
#9
Fotbal, bike, tenis de masa, tenis de camp
#10
aruncatu cu privirea
#11
fotbalu si cum zice bofanel Smile..halbere Smile)
#12
G-o-G-u Wrote:Ce sporturi practica fiecare...as fi fericit sa aud pe cineva care zice alt sport si nu fotbalul WinkBig Grin si cu ce va umpleti timpul liber inafara cs-ului?
Le parkour praktique
#13
Parkour e fain mi-as fi dorit si yo sa stiu sa fac din astea Smile)Smile) de mic am visat da nu am avut talent Tongue yo m-am priceput la sporturile normale Big Grin fotbal de performanta,handbal (n-campionat pe la iasi,campu lung etc)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)