Poll: Ce preferati?
You do not have permission to vote in this poll.
Ip static
83.33%
15 83.33%
Ip dinamic
16.67%
3 16.67%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce preferati ?
#1
Ip static sau Ip dinamic !
#2
ip static pt k deasta am.. sh e soper.. nu imi trb ip dinamic pt k nu am la ce'l fol :-"
#3
multe avantaje la static...dar totush am router...deci am ce fel de ip vreau Wink)...momentan ii static...pot sa il fac dinamic sau pot sa imi pun ce ip vreau (pot schimba toate numerele din ip Wink) am incerkt Big Grin
#4
nu conteaza tipul de ip atunci cand esti corect. eu am dinamic....si va da-ti seama ca as opta pentru dinamic...dar e nasol ca nu esti personalizat asa Big Grin eu noroc ca is admin si nu poate intra nimeni cu numele playa Smile
#5
pyro poti juca cu coade de aqu Smile)

dak iei ban schimbi ip =))
#6
nu cred ca pyro isi poate schimba IP-ul cum vrea el.. poate doar ip-ul local.. dar cel extern.. nu prea cred.. IP extern ti-l da providerul.
#7
ikks Wrote:nu cred ca pyro isi poate schimba IP-ul cum vrea el.. poate doar ip-ul local.. dar cel extern.. nu prea cred.. IP extern ti-l da providerul.


corect....da cetzi apare tzie knd dai amx_ip *...apare ip routerului Wink...is complet deacord....ip mil da provideru...intra in router merge la PC-uri si 'iasa' sub ce ip vreau eu Wink...eu normal am static....da am luat zeci de bannuri pe diferite serv si am putut reintra imediat...spre mirarea mea credeam k gresheam servereleSmile)) Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: da nu....asta e....ciudat nu? Smile)....dak poate explik cineva dc ii asha ii dau un suc Smile)...sincer ash bea eu sucu da nici eu nu stiu =))....
#8
ip static..din ala amSmile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)