Poll: Ce parere aveti despre aceasta comunitate ?
You do not have permission to vote in this poll.
1. Frumoasa
20.00%
6 20.00%
2. Interactiva
16.67%
5 16.67%
3. Unita
3.33%
1 3.33%
4. Frumoasa, interactiva si unita
50.00%
15 50.00%
5. VerDe
10.00%
3 10.00%
Total 30 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce parere aveti de aceasta comunitate ?
#1
:mrgreen: Big Grin Idea
CS.U-S.RO
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#2
ai uitat sa pui si optiunea a 5-a: VerDe
Reply
#3
Ce frumos gandesti :lol: uite ca pun acum de fun :mrgreen:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#4
Votat 1,pentru ca se vede ca nu suntem uniti cu totiiSmile
Reply
#5
3. UNITA, doar unii dau doavada de aceasta caracteristicaSmile
Reply
#6
5 :lol: :lol: :lol:
Reply
#7
2 + frumoasa Big Grin
Reply
#8
4. Frumoasa, iteractiva si unita deoarece :
1). Ma simt excelent in aceasta comunitate
2). Interactiva pentru faptul ca iesim la fotbal/bere si multe alte chestii care le afcem impreuna ( nu mai cunosc nici o comunitate sa faca stfel de iesiri )
3). Unita, da si nu prea. Dar totusi unita !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#9
interactiva! facem destul de des iesiri, fie la bere, fie la fotbal, fie la sanius, etc!
Reply
#10
berea RZR, berea conteaza cel mai mult Smile))
Reply
#11
interactiva :mrgreen:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#12
fumoasa,interactiva,unita,etc Smile) :X
Reply
#13
4
Reply
#14
40 admini + 5 global moderator si 5 administratori...+ restul de pe forum si au completat poll.. 20 insi Smile).. si mai faceti intalniri de "pastrare a continuitatii si traditiei"... care traditie daca voi sunteti mereu absenti cand e vb de comunitate.. am postat asta dupa 10 zile de cand e facut poll-ul.. nu dupa 10 ore..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#15
Eu am ales de la inceput 4, "Frumoasa, interactiva si unita" cu toate ca nu este tot timpul asa.
Sunt de ceva timp pe acest server/forum si dupa ce-am stat si am analizat un pic situatia, am ajuns la concluzia ca de multe ori nu prea merge "treaba" si asta din cauza ca suntem/sunteti prea multi care vreti sa va ocupati de aceasta comunitate si astfel se ajunge la divergente care mai de care mai interesante insa nu stiu daca ele aduc ceva bun acestui server.
Ma refer mai exact la faptul ca suntem/sunteti prea multi administratori, prea multi admini si prea multi moderatori care au opinii diferite si care nu ajung niciodata la un punct comun si tocmai de asta se intampla sa apara ADMINI dupa o intalnire sau sloturi sau mai stiu eu ce alte chestii.
Voi o sa analizati in graba ce am scris eu aici insa cand o sa aveti timp sa va ganditi, veti vedea ca am dreptate sau cel putin asa cred eu.
Dupa aceasta postare e posibil sa raman fara anumite accese/admin/slot/cont etc insa nu asta e problema, problema adevarata e ca trebuie sa rezolvati cumva ca sa va/ne putem intelege fara a se ajunge la certuri gen "De ce i-ai dat lui X admin/slot/moderator?" , "De ce luati decizii fara sa ma intrebati inainte?" si tot asa mai departe.
Puteam sa postez asta la Admins Only insa nu e nimic de ascuns si daca vreun "rosiatic" sau "verzisor" considera ca trebuie mutat la sectiunea respectiva, e OK, inteleg si nu ma supar.
Multumesc pentru lecturare si pentru viitoarele replici! :roll:

Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)