Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce masina aveti sau la ce masina visati :)
#16
cu tramvaiu nr 1 sau 13, nu danutzZ?
#17
Toyota avensis Big Grin
#18
13 la dus 1 la intors playa =))))) si eventual poate 3 la intors pana-n P. Unirii Wink))
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#19
Dupa ce iau permisul visez la un golf 4 :X daca nu golf 4 bicicleta cu suspensie pe fata WinkSmile)
#20
blatu cu autobuzuSmile.cea mai buna alegere nu consumi nik.dak te prinde controlul zici ca esti handicapat si te lasa in pace.(:|
#21
mda ce de vise , io visez sa imi iau un tanc , sper sa reusesc, revin dupa ce il iau
#22
momentan am o bicicleta shimano.suspensii fata si spate 18 viteze jenti duble.tehnolojiE frate :-j SmileSmile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#23
am un golf 4 dar inca mai visez la o SUZUKY HAYABUSA 1300 GSX 300 HP 360 KM/H.......este cea mai mare dorinta a mea sa am asa ceva ....
#24
sa fim realisti in legatura cu faza asta cu visurile :wink: toti visam la masini de milioane de euro cu sute de cai putere.dar sa privim realitatea Tongue.as vrea un golf4 1.6 benzina sau un golf5 2.0 TDI 140 de cai Tongue Big Grin Smile Confusedhock:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#25
pff un prieten de-al meu are seat leon de ala playa Big Grin are 250 de cai are 200 de cai din frabrica si si-a mai pus cip de 50 de cai ..
#26
D1sc0n3cT Wrote:pff un prieten de-al meu are seat leon de ala playa Big Grin are 250 de cai are 200 de cai din frabrica si si-a mai pus cip de 50 de cai ..
disconect sa stii tu de la mine ca astea cu cipurile sunt niste cacaturi bani dati aiurea .....am doi prieteni unu o bora de 131 cp D ....unu cu mondeo 116 cp + cip de 35 de cp plus 10 cp doua tobe plus ca a resoftato ......si in final il face pe ala cu bora la mica diferenta Smile) deci ar trebuii sa rupa ......caii de fabrica sunt caii adevrati ,.....astea sunt cacaturi


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)