Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce inseamna slot?
#1
Mi-a zis un prieten ca sia luat slot.Eu sunt incepator.Imi poate spune si mie cineva ce inseamna sa iei slot va rog?
#2
Esti inregistrat pe server cu un nick ! Acel nick nu poate fi folosit de alte persoane deoarece are o parola pe care o stii doar tu si ownerul + cand e serverul plin cu jucatori ai o rezervare facuta si o sa poti juca linistit Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
mi-a mai zis cineva ca nu iei kick slay ban e adevarat?Plz ajutatima si pe mine cas cam greu de cap
#4
Depinde de servere. Sunt servere unde slot inseamna imunitate poti da slay/kick.Dar pe majoritatea serverelor slotul este o simpla rezervare de port Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#5
Pe serverul care jucam inainte aveai imunitate
Uni spun stopdrogurilor.Eu spun stop codurilor
#6
Vad ca ep u-s e altfel
Uni spun stopdrogurilor.Eu spun stop codurilor
#7
slotul e slot , poate pe alte servere cand primesti slot ti se da si imunitate , adica ti se mai adauga o litera la acces .

fiecare litera din acces reprezinta ceva: a - imunitate , b-slot , c-comanda de kick , d-comanda de ban etc

In concluzie pentru slot se da litera b , ce ai primit tu pe alt server e : ab (imunitate + slot). De exemplu ownerii au tot abecedarul in afara de litera z, litera z o au jucatorii. Pe u-s doar ownerii au imunitate. salut.
#8
zuzu stai ca mai bagat si pe mine in ceata carei faza cu accesu cu literele cu b ptr slot a ptr imunitate etc?
Uni spun stopdrogurilor.Eu spun stop codurilor
#9
E mai usor sa le explici cu un desen Smile

[Image: dezook0004.png]

1. Laurentzii are in dreptul lui litere (multe) inseamna ca are admin mare fara imunitate (lipseste litera a)
2. sKlembar are doar o litera (b) adica are doar slot (cand e serberul plin el poate sa intre)
3. Horse are si el litere dar mai putine decat Laurentzii (are admin mai mic)
4. Burlaku are acelasi litere ca Laurentzii
Restul care au in dreptul lor litera (z) sunt playeri care nu au nici un acces
#10
mrs edy Big Grin dar oricum mi-a expicat sebi


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)