Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce cashti sau ce sistem audio folositzi pt Counter-Strike?
#16
casti cjc de 20 de lei
mouse LG de 15 lei da face cam 5 la momentul actual ca e varza...
pad de 1.8 lei
sistem....de 40 W da nu joc cu sunetu de la sistem
tastatura de 15 lei firma fantoma ca mi se stricase aia a4tech si asta am luat-o de la magazinu de peste drum :oops: da e mica e comoda.am multe optiuni.a primit si cativa pumni.is multumit de ea :wink:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#17
P.S.-momentan castile mi se aud mono....tre sa-mi dau seama daca vine dreapta sau stanga.... :-| ...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#18
casti 25 lei(deja nu aud cu dreapta)
mouse 17 lei ( mic mic mic..ced k e de laptop:|)
#19
majoritatea castilor care au un singur fir la casca stanga nu rezista mult adica le scapi o data de doua ori pe jos si is terminate am patito cu mai multe perechi de castiBig Grin


casti 150ron
mouse 70ron
pad 18ron
tastatura 30ron
#20
edy Wrote:majoritatea castilor care au un singur fir la casca stanga nu rezista mult adica le scapi o data de doua ori pe jos si is terminate am patito cu mai multe perechi de castiBig Grin


casti 150ron
mouse 70ron
pad 18ron
tastatura 30ron
te contrazic crek castile mele is exceptia care intareste regula Smile le-am scapat de atatea ori incat se aude mai bine Wink) si le am de vro 8 luni bft
#21
eu am avut vrio 8 perechi de casti si toate asa sau stricat nu se mai auzea o casca si trebuia sa tin firu intrun anumit fel ca sa se auda si apoi se strica de tot si le aruncam
#22
si eu am casti cu un fir si in acel fir au si microfon incorporat , le-am scapat de multe ori m-am impiedicat de ele si merg ca in prima zi
#23
totusi sa postez si io mai serios

sistem 1400 RON Panasonic 850 W ...( logic ca nus reali) dar e belea sistemu oricum
tastatura 70 RON meseriase rau
casti 50 RON Panasonic
mouse 40 RON pleomax (plus inca vreo 2 3 mai am ....unu fara fir 55 RON...da nu e bun pt cs)
mousepad biroul Smile)
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#24
Casti ce apuc: am avut prea multe ca sa mai tin minte. Momentan joc la un sistem 2.1 de 80W(asta cand joc pe server)
Cand joc mix/meci am o pereche de A4Tech la 20 ron si niste fantome de CANYON la 50 ron
Tastatura: A4Tech la 20 ron ( :X pt ca e ca de laptop, fara NumPad)
Mouse: Logitech MX 518 :X:X:X:X:X:X (Am dat 180 ron cu reducere de student acum 1 an jumatate, ultima data cand am verificat era 200/210/220 ron)
Pad: qck @ steelseries 40 ron (prea bestial padul)


Poate pe viitoar o sa imi cumpar niste casti mai serioase(Sennheiser, Steelseries Siberia sau daca castig la loto niste Razor Barracuda )
#25
philips hp250 folosesc si sunt foarte multumit de ele.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)