Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce cadouri faceti de Valentine's Day?
#1
:mrgreen:
Reply
#2
sunt liber.. deci imi fac cadou mie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reply
#3
Firesc ar fi sa privim persoana de langa noi ca pe un "cadou" si viceversa. Eventual dragostea noastra. Cadourile chiar si cele simbolice, ar trebui facute nu doar la ocazii speciale, ci si spontan, sa impresionezi in mod placut.. oricum ea/el o sa-ti multumeasca, eventual un "nu trebuia" si o sa-ti zica ca tu esti cadoul ei/lui.

O sa-mi fac cadou 3 ore la sauna/inot.
Un cadou frumos e cel personalizat, sau clipe de neuitat impreuna.
Sa iubiti si sa fiti iubiti !
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.trilulilu.ro/Anarchy/36991cd4e19fda">http://www.trilulilu.ro/Anarchy/36991cd4e19fda</a><!-- m -->
Reply
#4
parfum , produse cosmetice , flori , bla-bla-bla

vreau si o bratara sa ii iau
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#5
chiar am ocazia sa traiesc primul Sf. Valentin Singur <3

dupa 4 ani Smile) in sfarsit singur de sf valentin <3 , acu depinde .. care ma combina luni

dar nu . singur <3 solo <3 alone <3 ce cadouri ,ce iubire ,ce inimioare ..

chiar ,chiar nu vreau sa`mi bat capul
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#6
Valentine's day este o sarbatoare "imprumutata" , nu are nici o legatura cu noi romanii si mai ales cu crestin-ortodoxsii si refuz sa umplu buzunarele celor ce nu cauta decat profitul prin orice mijloace.Achiesez la cele spuse de Anarchy mai ales in legatura cu spontaneitatea.Bft all !


P.S. : Conform zicalei : " N-ai fraier,n-ai aer ! " urez tuturor comerciantilor : LA MAI MARE !!! :lol: :lol: :lol:
Reply
#7
stiti macar cine a fost Sf. Valentin?sau povestea acestuia?de tot vorbiti de el? :lol:
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#8
danutzZ Wrote:parfum , produse cosmetice , flori , bla-bla-bla

vreau si o bratara sa ii iau

nu trebuia sa postezi beibi
acum stiu ce vrei sa imi iei :oops: :mrgreen:
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
Reply
#9
sss Wrote:
danutzZ Wrote:parfum , produse cosmetice , flori , bla-bla-bla

vreau si o bratara sa ii iau

nu trebuia sa postezi beibi
acum stiu ce vrei sa imi iei :oops: :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#10
Probleme tehnice..
Reply
#11
Va fi o zi normala. Dupa cum spunea si Anarchy, nu trebuie sa asteptam ziua de 14 feb sa i facem cadou persoanei iubite.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#12
de acord cu Anarchy...
ps: topicul ar trebui mutat la ,,Intrebare"
:*
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#13
Intense Energy Wrote:stiti macar cine a fost Sf. Valentin?sau povestea acestuia?de tot vorbiti de el? :lol:


e vorba despre un popa care cununa tineri in secret...bla bla bla...tin minte din scoala primara.ni`o zis la ora de engleza Smile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#14
Nu exista dragoste, doar senzatie de atasare!!!
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
Reply
#15
Croko, nu mai crede chiar tot ce se vinde pe piata (muzica) :lol:
Ba exista, dar daca nu crezi, nici ca ti se va intampla. Poti intreba un cuplu de batranei pe strada.
Fireste, exista si senzatie de atasare, dar difera intre ele si de la om la om.
Dragostea e un sentiment prea frumos, pur, pe care multi il confundam cu pasiunea, obisnuinta, nevoia de a avea pe cineva alaturi...
Consider ca senzatia de atasare este un pas spre dragoste dar nu e obligatoriu.Te poti atasa de cineva si fara sa il iubesti si poate nu il vei iubi niciodata deoarece in acea persoana gasesti mai mult un prieten.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)