Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce ar trebui admini mici sa aiba
#1
PAREREA MEA : neaparat ar trebuie sa aiba acces admini mici la comanda amx_ss ca uneori nu sunt admini mari pe server si sunt unii care joaca bine
si iti da impresia ca au coade , daca le dai ban intreaba de ce :| . PAREREA MEA !
#2
TuTuNeL Wrote:PAREREA MEA : neaparat ar trebuie sa aiba acces admini mici la comanda amx_ss ca uneori nu sunt admini mari pe server si sunt unii care joaca bine
si iti da impresia ca au coade , daca le dai ban intreaba de ce :| . PAREREA MEA !

cand o sa mai facem conferinta .. deschide subiectul asta !
#3
de acordWinkSmilesustin..
#4
TuTuNeL Wrote:PAREREA MEA : neaparat ar trebuie sa aiba acces admini mici la comanda amx_ss ca uneori nu sunt admini mari pe server si sunt unii care joaca bine
si iti da impresia ca au coade , daca le dai ban intreaba de ce :| . PAREREA MEA !

daca oricr admin mic ar avea tupeul tau.. adik dupa asa putin tp de adminat u ceri ss Smile)
noi runda veche an inceput cu slay/kick/vote.. voi ati inceput cu astea+gag si altele.. deci
#5
deci sa va clarific lucrurile
1 EXE dak continui cu comentariile te alegi cu ban pe forum
2 zuzu o zis k o sa deschida subiectu in viitoarea coferintza
3 aici posteaza doar adimnii mari parerea pt k voi normal k va sustzinetzi cauza

viitoarele posturi kre nu se refera la subiect si nu sunt postate de catre adminii mari si/sau full vor fi STERSE!
#6
diabia acum am vazut -k^ ce ai scris si daca ma uit bine am zis PAREREA MEA !!! apropo cati ani ai ? serios
#7
deci -k la urmatorul post care il scri unde nu ai nici o treaba .. ai ban permanent pe forum .. daca se adreseaza adminilor .. atunci adminii isi dau cu parerea .. nu tu care esti un simplu jucator .... deci repet pentru ultima data .. inca un post unde nu te priveste si ai ban pe forum :!:
#8
ar fi ceva sa ni se dea amx_ss.. dar cred k e useless pentru ca nu avem comanda de ban.. deci.. nu-ti da nici pozele, te si injura...
#9
stiti de ce nu aveti comanda de ban? pentru ca exista admini mici si admini mari si asa v-a fi mereu pana o sa se puna regula cu adminii peste 18 ani.
#10
deja is batran am 19 Sad Sad
#11
la 19 ani nu jucam cs :| deci esti cam devreme Tongue . la 19 ani jucam baschet
#12
playa Wrote:la 19 ani nu jucam cs :| deci esti cam devreme Tongue . la 19 ani jucam baschet
era bine dak la 19 ani jucai si cs si baschet Smile
#13
exista un topic unde se vede cine are admin mare si cine are admin mic .....va rog astept raspuns
#14
ba voi sunteti cu capu....v-am zis nu mai dati reply....sa mor de nu iti scot safta nexttime accesu la Admins Only
#15
ikks Wrote:ar fi ceva sa ni se dea amx_ss.. dar cred k e useless pentru ca nu avem comanda de ban.. deci.. nu-ti da nici pozele, te si injura...
dupa cum stii ikks , amx_ss implica acordarea si altor comenzi , iar un admin care abia a fost 'instalat in functie' este inca in perioada de antrenament sa zicem asa si se gasesc destule persoane la care maturitatea lasa de dorit si nu stiu sa foloseasca restul comenzilor Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)