Poll: Marca Preferata!!
You do not have permission to vote in this poll.
BMW
26.92%
7 26.92%
Mercedes
15.38%
4 15.38%
VW
19.23%
5 19.23%
Skoda
3.85%
1 3.85%
Ford
3.85%
1 3.85%
DACIA
15.38%
4 15.38%
Opel
0%
0 0%
Seat
0%
0 0%
Toyota
0%
0 0%
Audi oooo
15.38%
4 15.38%
Total 26 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce Marca De masini preferati?
#16
merge si A3.toate merg
dar eu m-as multumi si cu un golf3 din 97` , 1.6 motoru 105 cai.de mai mult nu am nevoie.cu 105 cai poti face ce vrei.mergi cu 180-200.iti bagi niste muzica in ea si gata.in germany e vreo 2000-2200 de euro.o aduci.pac pac pac.si ai masina destul de bunisoara.insa mai delicata e treaba cu taxa auto dar sper sa se reglementeze
acuma alta kestie e ca tre sa ai si noroc sa nu iei o masina prea forjata....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#17
bmw m5 si ford focus 2008 :X imi plac cel mai mult
#18
DACIA=Daca ai cap ia-ti alta (s-a scapam de criza asta)
#19
playa Wrote:audi OOOO pffff com sa nu pui audi la vot? si nici a doua optiune care as fi ales-o nu este...adica alfa romeo Sad(((((

am spus nu am avut loc + am uitat de audi Big Grin :roll:
#20
Mercedes & Bmw rullez masini complete din toata punctele de vedere Wink si vw e o marca buna pt k diferenta dintre calitate pret e una extraordinara Smile!! Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#21
scuza-ma ca am modificat acolo si in loc de nissan am pus audi, dar nu mai suportam, m-am abtinut aproape o saptamana, simteam nevoia sa votez si nu aveam ce :-s.
#22
playa Wrote:scuza-ma ca am modificat acolo si in loc de nissan am pus audi, dar nu mai suportam, m-am abtinut aproape o saptamana, simteam nevoia sa votez si nu aveam ce :-s.
si ai votat pe aman2 conturi Smile) playa si jammin Smile) Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#23
bmw mi se pare super tarE e o masina sportacare care cu adevarat simti ca se infinge ... Big Grin
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#24
Ford Mustang 8)
#25
Eu nu fac pretenti la masini mi`as dori un Bugatti Veyron. nu costa mult (2 mil euro? ) =)) =))..uff iar ma apuca visurile
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#26
H@H@HH@H@

jsT vorbeam de masini accesibile pt buzunarul nostru :roll: Big Grin :lol:
#27
ford mustang 8) ...asta dak vorbim totusi de masini pe care exista acolo o sansa cat de mik sa le am in urm 5 ani sa zicem...iar dak trecem la domeniul SF..imi place si mi-as dori un Ferrari...da slabe sanse sa am(cel put in mom de fata)..poate doar sa calc in toti rahatii de caine p care ii gasesc pe strada si dp sa joc la lotoSmile))))))
#28
O sa va ingrasati.
#29
mi`ar place un passat din 96 , jmenarel si pus pe fapte. negru .
#30
Fratilor e criza.Mai mergeti pe jos.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)