Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Catalin de ce dai Destroy fara motiv???
#1
Citeste regulile topicului si dupa mai vorbim.

PS: ai poza facuta de comanda destroy, o postezi aici.
#2
spune`mi te rog numele cu care joci pe sv si ce harta era cand ai luat destroy.e foarte posibil sa fi fost si eu prezent si sa iti trasmit eu "motivul" pt care ai luat.
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#3
era dust4ever si joaca cu acelasi nick k si pe forum.:-?
tu erai spec jsT.Smile
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#4
Hooliganu joaca de foarte mult timp pe server si nu a intrat niciodata cu , coduri!
Catalin , i-ai dat blind inainte sa vezi ? :roll:
#5
nu stiu daca a avut cod sau nu dar un lucru e clar ,catalin nu da destroy aiurea
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#6
eiii nu :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#7
jsT- Wrote:nu stiu daca a avut cod sau nu dar un lucru e clar ,catalin nu da destroy aiurea


Gandeste-te inainte sa vorbesti . Si citeste alte topicuri .
#8
vladutzZ Wrote:Gandeste-te inainte sa vorbesti . Si citeste alte topicuri .


Adica ce vrei sa spui cu asta ?
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#9
Catalin Wrote:
vladutzZ Wrote:Gandeste-te inainte sa vorbesti . Si citeste alte topicuri .


Adica ce vrei sa spui cu asta ?

Pei ai dat destroy la jucatori precum eq si sklembar care joaca de foarte mult timp pe server! si nu au avut absolut nimic!
#10
Nu cautam cearta sau sa invinuim unu pe celalt dar in momente de stres faci si gesturi mai nefondate , recunosc ca am mai facut si eu si nu numai, sunt atatia admini care probabil o dat ban destroy fara motiv fara sa stea la discutii , probabil acel jucator chiar nu avea nimic si a fost tinta unui astfel de "gest" de a lui Catalin si cu siguranta ii va permite sa joace in continuare .
Sanatate !
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#11
Ai dreptate coloratule Big Grin. Dar totusi player care joaca de 3 ani ar trebui sa ii stii cu ochii inchisi .
#12
ia te uita! HOOLIGANUL a primit iar destroy.
de la alt admin. (nici nu mai vad alta reclamatie)
deci Catalin a avut dreptate,nu? Smile
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#13
rox. Wrote:ia te uita! HOOLIGANUL a primit iar destroy.
de la alt admin. (nici nu mai vad alta reclamatie)
deci Catalin a avut dreptate,nu? Smile

oare?
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#14
Am id-ul lui joaca de ceva timp pe u-s.Presupun ca,Catalin s-a pripit cand i-a dat destroy chiar si-a 2 a oara!Mi-a zis de fiecare data pe mess ca a luat si ca nu stie dc pt ca nu are niciun cod si il cred pe cuvant nu-mi e prieten deci n-as avea motiv sa-i tin partea il stiu de foarte mult de pe u-s si e dezamagit de felul in care s-a purtat Catalin.Am incercat sa-i explic ca uneori poate fi mai dur,dar na....sper sa se rezolve pt ca e un jucator cu bun-simt si destul de priceput!bafta
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)