Poll: Care admin va place cel mai mult ? lista1
You do not have permission to vote in this poll.
JaMMiN
26.83%
11 26.83%
Darkclan#BUT
4.88%
2 4.88%
Bogdanel#BUT
21.95%
9 21.95%
Wanzer
7.32%
3 7.32%
Wanted
2.44%
1 2.44%
wakkk
4.88%
2 4.88%
Cosminel
2.44%
1 2.44%
Razer
7.32%
3 7.32%
asa
2.44%
1 2.44%
jst-
19.51%
8 19.51%
Total 41 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Care admin va place cel mai mult ? lista1
#16
locul 1 jamin
locul 2 jst
locul 3 wanted
Reply
#17
Zuzu Wrote:locul 1 jamin
locul 2 jst
locul 3 wanted

deci se stie bine ca baietii au trisat!
Reply
#18
playa Wrote:
Zuzu Wrote:locul 1 jamin
locul 2 jst
locul 3 wanted

deci se stie bine ca baietii au trisat!
....ma refer la clanul #but
Reply
#19
de asta mi ai dat ban pe forum?? nu am trisat cu nimic ..uita-te ce conturi m-au votat si uita-te si la ipurile lor..jolie e prietena mea si barlescuserban cumnatul..deci logic ca amde la ei vot, insa in rest nu stiu cine si cum.. eu am ip de clicknet dupa cum am mai zis!!!!!!!!!

@ s a uitat si dj azi la conturile respective si toate ipurile erau de rds !!.. ti am lasat un offline si cu ipul celui cu bondvagabond care era astazi pe cs din fericire pt mine..

Reply
#20
cine a iesit presedinte? :lol: :lol:
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#21
Sunt multi prea multi admini, ati observat ca au fost multe cazuri, in care s-au certat intre ei.
Ideea este, ca v-ati axat pe alte calitati. Doua indatoriri au adminii, sa depisteze codatii si sa mentina linistea pe server, a doua o cam face toata lumea, dar prima, sunt putini care o indeplinesc, doar pentru simplu faptul, ca au primit cateva pro-uri au admin, multi nu stiu sa schimbe arma de pe stanga pe dreapta! :lol:
ALL IN!
Reply
#22
SebastiaN Wrote:Sunt multi prea multi admini, ati observat ca au fost multe cazuri, in care s-au certat intre ei.
Ideea este, ca v-ati axat pe alte calitati. Doua indatoriri au adminii, sa depisteze codatii si sa mentina linistea pe server, a doua o cam face toata lumea, dar prima, sunt putini care o indeplinesc, doar pentru simplu faptul, ca au primit cateva pro-uri au admin, multi nu stiu sa schimbe arma de pe stanga pe dreapta! :lol:

tu cine esti sa spui toate astea!
Reply
#23
Pai erau cate 3/4 admini pe server, si le ziceam eu codatii de multe ori, singura preocupare a lor, este sa dea kick si gag, care mai de care, nici nu zice unu bine o prostie, si in secunda doi, 3 admini dau gag in acelasi timp "infractorului" :lol: :lol:
ALL IN!
Reply
#24
1.Jammin (chiar daca se mai oftica uneori si da slayteam aiurea :lol: )
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
Reply
#25
si atunci ce mai cauti pe server SebastiaN ,daca sunt admini care nu depisteaza codatii.
stai pe server pt ca ai prieteni si iubite !
cauta alt server unde sunt admini care depisteaza codatii.
Reply
#26
sss Wrote:1.Jammin (chiar daca se mai oftica uneori si da slayteam aiurea :lol: )

ms sss, chiar intrasem acum si vad 11 voturi....wtf, cred ca votul asta m-a convins ca trebuie sa fiu mai bun Tongue chiar nu ma asteptam, e o surpriza F MARE din partea voastra....ms fain U-S.
Reply
#27
deci o_O ori jammin joaca cu alt nume ori nu l`am mai vazut eu pe server :-s
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#28
Intense Energy Wrote:deci o_O ori jammin joaca cu alt nume ori nu l`am mai vazut eu pe server :-s

tu erai la cresa cand jamin avea admin aici
Reply
#29
nu prea cred :lol: :lol: am prins perioada lui :-? .. jucam cu numele de eXcite atunci Big Grin ..
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)