Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Campionat
#16
asta mi se pare mie Wink 2 vs 2 o "porcherie"Smile)(cum zice profa de INFO)
#17
*A.O.T Manutza* Wrote:parerea mea : facem un fel de cupa
8 echipe deci: "sferturi" "semifinale" "finala mica" "finala mare"
asa nu se mai pune problema k echipa care ia bataie se retrage.. iar care castiga trebuie sa joace mai departe Tongue
in plus.. nu se vor mai juca atat de multe meciuri..si banuiesc ca se va duce la capat toata cupa
sustin 100% pe manutza...cea mai buna idee,cine pierde pleaca acasa cum s-ar zice WinkBig Grin ganditi-va la ideea asta si sa-i dam drumul sa numai vb atat si sa trecem la fapte Wink
#18
n-ai cu cine sa faci campionat pe serveru asta .. care cum pierde ..se retrag , injura ,impresii , o fost lag pe server , la unu io fatat vaca si no putut sa vina la meci , amanari si rejucari ... puneti acolo cate 200-300 de mii de persoana .. inscrierea in campionat..ii trimiteti la mihai .. si la sfarsit locurile fruntase se premiaza ... macar aia care se inscriu dau un ban si au de gand sa joace serios .. si cand zic serios ma refer ..la ora exacta , respect pentru arbitrii si comportament civilizat ... asa daca e pe moca .. stau ore intregi pe spectator .. ma injura ca nu dau rr cand vrea pana lor .. pierd si le trebe rejucarea sau sa retrag ... comportament de ofticati .. io in primu meci am pierdut cu 29-1 cu echila lui ghiaur .. si nu m-am c*c*t pe mine .. faceti 2 vs 2 steam on + VAC si puneti 25 ron de persoana ..deci echipa 50 de ron .. cand se inscriu 16 echipe dati drumu si jucati tip cupa 16>8>4>2>1.. .. 16 * 50=800 ron locul 1-350 , 2-225 , 3-125 si 1 milion ramane pt server.. sau jucati 5 vs 5 .. si puneti 10 ron de om ..acelasi sistem de pariere .. nu cred ca sta careva in 10 ron sau 25 ron Wink
#19
mam gandit la o chestie si vezi sa bagi asta la regului

se interzice folosirea ORCARUI BUG de pe hartzi

adik fara ieshit prin tabla sau acoperishuri, fara mers pe zidurile hartzii sau ascuns bmb in cutii si asha mai departe
#20
Zuzu Wrote:n-ai cu cine sa faci campionat pe serveru asta .. care cum pierde ..se retrag , injura ,impresii , o fost lag pe server , la unu io fatat vaca si no putut sa vina la meci , amanari si rejucari ... puneti acolo cate 200-300 de mii de persoana .. inscrierea in campionat..ii trimiteti la mihai .. si la sfarsit locurile fruntase se premiaza ... macar aia care se inscriu dau un ban si au de gand sa joace serios .. si cand zic serios ma refer ..la ora exacta , respect pentru arbitrii si comportament civilizat ... asa daca e pe moca .. stau ore intregi pe spectator .. ma injura ca nu dau rr cand vrea pana lor .. pierd si le trebe rejucarea sau sa retrag ... comportament de ofticati .. io in primu meci am pierdut cu 29-1 cu echila lui ghiaur .. si nu m-am c*c*t pe mine .. faceti 2 vs 2 steam on + VAC si puneti 25 ron de persoana ..deci echipa 50 de ron .. cand se inscriu 16 echipe dati drumu si jucati tip cupa 16>8>4>2>1.. .. 16 * 50=800 ron locul 1-350 , 2-225 , 3-125 si 1 milion ramane pt server.. sau jucati 5 vs 5 .. si puneti 10 ron de om ..acelasi sistem de pariere .. nu cred ca sta careva in 10 ron sau 25 ron Wink

zuzule da cum punem banii fratele meu ?
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#21
poi cu card direct in cont sau prin posta nu?
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#22
lupo Wrote:poi cu card direct in cont sau prin posta nu?
U CREZI CA AR PUNE TOTI ?
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#23
poi ...daca vor in campionat ar trebui nu ?
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#24
lupo Wrote:poi ...daca vor in campionat ar trebui nu ?
aha Smile) da. multi se vor retage ;Wink
#25
chestia cu banii am scriso pe data de Sun Aug 24, 2008 8:05 pm.. inainte sa inceapa inscrierile in campionat ! era doar una dintre multele idei tampite ale lui zuzu ! o trecut aproape o luna si v-ati trezit si voi ca hai sa zicem si noi ceva la topicul asta .... sunt 14 echipe ...mai trebe 2 si incepem cupa ! v-am cerut la careva bani de inscriere ca sa puteti participa la campionat? nu! deci nu mai vorbiti aiurea! .
#26
nu te-a bubuit nimeni ....doar noi ziceam ca nu ar pune toti bani dak s-ar face cu bani ......cel putin io unu asa cred....din partea mea sa se puna 50 de ron de persoana
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#27
5 roni nu 50 roni ( 5oo de mii ) ca fuge omu , daca se face cu bani o sa fie mai interesat si o sa fie mai multe klanuri mai ales daca va fi premiul 1 2 sau 3 bani
#28
pai faza cu bani ca o sa puna toti , nu se duce fiecare in parte si pune la banca , liderul klanului ar trebui sa puna daca tot klanul e din acelasi oras , asa e mult mai usor de la cutare s-au bagat atati bani . daca se face cu bani anuntati din timp ca mai sunt 12 zile
#29
si eventual cand se strang banii ii impartim intre noi si amanam campionatul ...ca oricum numa adminii vad ce se scrie la sectiunea asta Smile ---nu dar pe bune ideea ar merge si daca s-ar retrage din campionatul asta clanuri ar aparea altii poate mai multi si pun pariu ca mult mai seriosi si mai mari ca varsta ca na unu de 12 ani nu prea trimite el bani ...e exagerat 500 de mii de om dar si 50 de mii la fel .... undeva intre 250-350 de om ar fi oki --dar trebuie cineva sa se gandeasca exact cu modalitatea de plata cu cele mai putine taxe ...facem un banner si il punem pe alte forum-uri site-uri ---cu campionat cs ...si eu zic ca iese ---eventual sa se scrie cine s-a inscris si clanul us sa fie trecut acolo pt credibilitate si aot ca na aveti incredere ...as mai scrie dar am depasit limita de 5 randuri si mi-e frica sa nu mai cititi Smile) daca ati ajuns pana aici va felicit!!
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#30
zuzu a spus k ideea a pikt de mult
dupa ce mai continuatzi subiectu?..vretzi sa inchid topicu?

calmatziva


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)