Poll: Cum sa fie campionatul
You do not have permission to vote in this poll.
2vs2
33.33%
7 33.33%
3vs3
57.14%
12 57.14%
5vs5
9.52%
2 9.52%
Total 21 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Campionat 2013
#16
Deci pana la urma s-a mai realizat ceva ??? Azi dimineata dupa ce mi-am luat 2 ban-uri pe diferite servere pt ca pe u-s nu era nimeni chiar mi-a venit ideea sa facem un concurs fara bani fara fandoseli premii etc de 2 vs 2 cu jucatori si admini de pe serveru nostru si alti playeri daca doresc ! Ne mai destindem si noi putin , mai uitam si de snow cu ocazia asta Smile) Care are timp sa isi dea cu parerea la ideea mea !!! Eu zic 2 vs 2 ca sa fie echipe si in acelasi timp sa le facem si echilibrate ...
Reply
#17
Ar merge un campionat 3vs3. Am mai organziat si eu asemenea campionate,dar in momentul de fata nu se pune problema de organizatori.Sunt destui. Eu sunt PRO ! Hartile spuse mai inainte nuke,inf,d2 sunt ok. Sa-i dam bataie. Cine se ocupa cu organizare sa deschide un topic cu inscrieri echipe. (banuiesc ca se va juca doar intre noi )
Reply
#18
oricum daca se percepe o taxa de inscriere eu unul sunt de acord indiferent ca e 10 20 30 40 50 lei ... daca e sa luam in considerare numai cati admini sunt pe u-s din prima se strang cateva echipe
Reply
#19
http://forum.u-s.ro/Thread-Campionat-3vs...-Inscrieri
Reply
#20
Incercati voi astia din noua generatie sa organizati.Ultimul campionat a fost pe bani , destul de multi zic eu pentru asa ceva.Deodata au aparut pe server jucatori buni , si-au facut orele sa respecte regulamentul de participare la campionat...apoi dupa campionat au disparut.Plus ca s-au mai facut niste smecherii la cateva meciuri dar na...Asta-i treaba.

Ar trebui sa faceti ceva moca , de placere.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#21
imi fac echipa si ma inscriu si eu dar sunt prea putine....
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)