Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: Global Offensive
#1
am vazut banneru de pe svr cum ca s-ar fi adaugat si un svr de GO. interbarea mea este daca merita sa il cumpar.joaca cineva? l-a mai incercat? cu ce difera fata de CSS? nu ca as muri pentru 11 euro, dar de banii aia pot sa imi cumpar in loc aplicatii pentru android Smile)
Reply
#2
Din poze pare si din ce-am mai cautat pe net pare ca un 1.6 doar ca modificat!
Reply
#3
e mult modificat. alta grafica, modele arma modificate (nu numai skin ci si cum trag), cocktail molotov etc etc
eu zic ca o sa va placa. acesta v-a ramane steam-on. nici nu exista crack-uri in momentul de fata dar n-as vrea sa stric si jocul asta cu 10000 codati pe zi.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#4
Dupa mine seamana cu Modern Warfare Call of Duty :lol: si mi se pare foarte interesant, M-am uitat la cerinte si evident ca nu corespund :lol: la placa video, dar din cate am vazut cerinta minima la ea e posibil si 256, dar probabil is alte asteptari.
RECOMANDAT !!!
* OS: Windows XP, Vista or Windows 7 / de preferat nu Vista
* CPU: Intel Core 2 Duo 2.4GHz or Athlon Dual Core / si altele mai bune de atat
* RAM: 2 GB /minim 1 GB
* HDD: 6 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory / minim 256
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#5
problema e alta ,cum umplem serveru ala?
Reply
#6
nu sunt chiar asa de multe servere in momentul de fata de aia am si decis sa cumpar unul. in plus e si foarte scump comparativ cu un cs 1.6. poate nu se v-a umple din prima luna dar cu timpul sigur o sa se joace. nici nu sunt foarte multi care au cumparat jocul.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#7
si e steam only serveru :?: :?
Reply
#8
RZR Wrote:am vazut banneru de pe svr cum ca s-ar fi adaugat si un svr de GO. interbarea mea este daca merita sa il cumpar.joaca cineva? l-a mai incercat? cu ce difera fata de CSS? nu ca as muri pentru 11 euro, dar de banii aia pot sa imi cumpar in loc aplicatii pentru android Smile)

eu joc muuult mai bine pe cs:go decat pe cs1.6, la mine sa potrivit de minune jocul cu stilul meu..si oricum trebuie sa-l cumperi, altfel nu poti avea admin pe go.u-s.ro :mrgreen: ..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)