Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CERERE UNBAN ( Profanatorul )
#1
adminul de la care ai primit ban: pitique
reason: 'injurii'
dovezi: [AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin pitique.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : Profanatorul
[AMXBans] Reason : ' injurii '
[AMXBans] You can complain about your ban @ bans.u-s.ro
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 493771193 '
[AMXBans] Your IP : ' 92.80.156.193 '
[AMXBans] ========================================
Commencing connection retry to 89.35.236.77:27015
Connecting to 89.35.236.77:27015...
Trying p48/auth3/revEmu...
Connection accepted by 89.35.236.77:27015
* Privileges set
Kicked : You are BANNED. Check your console.
cum te aperi? Respectivul( pitique ) a intrat pe servar, a jucat cu mine în echipa cateva runde, impotriva playerului ''corina''. Dupa ce l-am rugat sa se mute la teroristi pentru a juca in echipa cu ''corina'' am observat ca de fiecare data cand ma intalneam cu el ERA INDREPTAT CU FATA INSPRE MINE SI INEVITABIL MA LUA. Am continuat sa joc cateva runde dupa care m-am pus SPECTATOR si l-am urmarit jucând. La un moment dat am observat ca pitique, fiind gata sa apara de dupa un zid, s-a oprit brusc, A RIDICAT TINTA, CARE ERA INDREPTATA SPRE PERETE, apoi a iesit de dupa perete, IAR IN FATA LUI ERA ADVERSARUL , CARE S-A TREZIT CU UN GLONT IN CAP! Recunosc ca m-am enervat si L-AM ATENTIONAT CA AM VAZUT CA JOACA CU WALL, dupa care l-am jignit NESTIIND CA ESTE ADMIN, si SPERAND CA IL VOI DETERMINA SA IASA DIN JOC.
ip-ul tau: 92.80.156.193
concluzia: Regret ca nu i-am facut DEMO, iar in cazul in care voi fi debanat voi proceda ca atare. VA MULTUMESC !
Reply
#2
Wall la buton era, nu? Pentru mine injuriile sunt mai grave ca și un hack, dar să vedem ce zice pitique, poate te iartă Smile
Reply
#3
pitique e admin vechi pe server nu cred ca umbla el cu prostii. In plus joaca la sunet... si inainte il acuza lumea ca joaca cu cod asa ca nu e ceva de mirare.
Acum legat de injurii... nimanui nu-i place asta mai ales cand esti admin. Acum sa zicem ca nu stiai si o sa primesti unban... dar data viitoare ai grija.
Iar daca tot crezi ca are ceva data viitoare fa demo, posteaza pe forum si pe urma vedem ce si cum. Pro unban de data asta !
Reply
#4
Multumesc pentru sprijinul acordat! Iti voi urma sfatul.
Reply
#5
Am dat unban. Vad ca pitique uita sa mai intre pe forum.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#6
Multumesc !
Reply
#7
E bine ca s-a rezolvat. Sorry Profanatorul eu am fost plecat zilele astea....s-a mutat cineva de la mine si am avut de carat.
Reply
#8
Salutare , in primul rand imi cer scuze ca n'am intrat mai devreme pe forum ca mi-am uitat vechiul cont , acum mi-am facut altul ..
Faceti ce vreti cu banul respectivului , multi m'au banuit de cod si inca o fac , nu mai am 15 ani sa imi umplu pc-ul cu hack-uri .
Tind sa cred ca cei care aduc injurii la adresa altora fara motiv sunt niste copilasi , tocmai de asta i-am si dat ban , nu ma cert cu nimeni , eu asa procedez uneori daca vad ca se insista .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)